Informacje:

Wstęp wolny
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy, Stary Rynek 24, Bydgoszcz
09 Listopada 2023 17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie z Towarzystwem Biblijnym w Polsce

Zapraszamy na spotkanie z Towarzystwem Biblijnym w Polsce! Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników do zwiedzenia Biblioteki Bernardyńskiej.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad historią i znaczeniem Pisma Świętego? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkową okazję! Zapraszamy na spotkanie z Towarzystwem Biblijnym w Polsce, które odbędzie się 9 listopada o godzinie 17:00.

Towarzystwo Biblijne w Polsce to chrześcijańska organizacja międzywyznaniowa, która od października 1816 roku zajmuje się tłumaczeniem, wydawaniem, rozpowszechnianiem i promowaniem Pisma Świętego. Na tym spotkaniu opowiedzą nam o swojej długoletniej działalności oraz zaprezentują swoją bogatą ofertę wydawniczą, która może zainteresować zarówno osoby wierzące, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Biblią.

Po spotkaniu zapraszamy wszystkich uczestników do zwiedzenia Biblioteki Bernardyńskiej, w której znajduje się wiele interesujących wydań Pisma Świętego. To doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę na ten temat i odkryć cenne źródła duchowej inspiracji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy interesują się Biblią, historią jej tłumaczeń i wydań, oraz chcieliby poznać działalność Towarzystwa Biblijnego w Polsce. To będzie niezwykłe spotkanie pełne inspiracji i mądrości.

Spotkanie organizowane jest w ramach 42 Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Zobacz też

Piosenki to...
od 120 zł
Dzisiaj

Polecamy wyjątkową, muzyczną ucztę🥘🍽️ Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki...

Zakład? |  Agata Herbata
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zakład? zaprasza nana prelekcję podczas której Agata Herbata opowie o podróży...

Filharmonia Pomorska | Wiolonczela kameralnie
od 25 zł
Dzisiaj

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza 3 marca 2024 r. na koncert...