Informacje:

Wstęp wolny
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy, Stary Rynek 24, Bydgoszcz
21 Czerwiec 2023
18:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie autorskie z Pauliną Smaszcz

Zapraszamy na spotkanie z dziennikarką, prezenterką telewizyjną, trenerką autoprezentacji i rozwoju osobistego, konsultantką biznesu Pauliną Smaszcz połączone z promocją jej książki pt. „Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie”

Paulina Smaszcz – doktorantka Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie na Wydziale Nauk Humanistycznych, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu na autorskim kierunku ePR, digital media i komunikacja kontentowa w świecie 4D.

Od ponad 18 lat szkoli indywidualnie przedstawicieli biznesu. Zajmuje się szkoleniem specjalistów medycznych. W ramach autorskiego cyklu szkoleń i projektów #kobietapetarda, szkoli i prowadzi kobiety biznesu, kobiety powracające na rynek pracy, wspiera kobiece inicjatywy i start up’y oraz kobiety, które chcą dokonać zmian w życiu zawodowym i prywatnym.

Stworzyła autorski projekt personal brandingowy dla kobiet (kompetencje biznesowe i kognitywne), BĄDŹ KOBIETĄ, KTÓRĄ CHCIAŁABYŚ SPOTKAĆ #ProjektPSK, projekt i cykl wywiadów KOBIETY PETARDY oraz Akademię Komunikacji i Public Relations Pauliny Smaszcz. Pracuje w dużych korporacjach, od ponad 25 lat pełniąc stanowisko eksperta komunikacji i public relations, budując międzynarodowe projekty strategiczne. Razem z zespołem zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w branży public relations. Jest specjalistą od strategii i sytuacji kryzysowych oraz budowania zespołów 360. Autorka książki „Mama i Tata to MY!”, w której razem z najlepszymi specjalistami w Polsce obala mity na temat zdrowia i żywienia dzieci.

Wejściówki do odbioru od 14.06.2023, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24
(pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).

Zobacz też

KINO HELIOS | ROVING WOMAN
od 12.90 zł

28 września o godzinie 18:00 Kino Helios Polska zaprasza w ramach...

Fabryka Lloyda | KIZO
od 117 zł

Patocelebryta odwiedzi jesienią 9 polskich miast! W Bydgoszczy KIZO wystąpi 19...

Fabryka Lloyda | ZEAMSONE
od 79 zł

Zapraszamy, 13 października, na koncert ZEAMSONE – ??? TOUR. Po świetnie...