Informacje:

Wstęp wolny
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy, Stary Rynek 24, Bydgoszcz
17 Listopada 2023 17:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Biblioteka Główna WiMBP | Nowy Jork w Bydgoszczy: Magdalena Żelazowska o miłości, marzeniach i niesamowitych odkryciach

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie w Bibliotece Głównej z Magdaleną Żelazowską

17 listopada 2023, piątek, w godzinach 17.00-18.30, zanurzymy się w magiczny świat Nowego Jorku, miasta marzycieli, a to wszystko dzięki Magdalenie Żelazowskiej – dziennikarce, pisarce i nieustrudzonej podróżniczce. Magdalena, znana z prowadzenia bloga www.zgubsietam.pl, przybywa do Bydgoszczy, aby opowiedzieć nam o swojej najnowszej książce “Nowy Jork. Miasto marzycieli”

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach programu ameryka@twojejBibliotece®, który pozwala nam odkrywać tajemnice i uroki Stanów Zjednoczonych, nie wychodząc z naszego miasta.

Ciekawi Was, kto wymyślił rzeczy, które zmieniły nasze życie, takie jak winda, karta kredytowa, żelazko czy patyczki do czyszczenia uszu? A może chcielibyście poznać historię pierwszego filmu o miłości? Te niesamowite innowacje zawdzięczamy Nowojorczykom, którzy mają niezwykłą zdolność do tworzenia i inspiracji. 

Dowiedzcie się, jaki sekret skrywa Nowy Jork, że przyciąga ludzi jak magnes. To tajemnica jego mieszkańców, ich podejścia do życia, pracy, miłości, a także unikalnego stylu ubierania się. Poznacie sposoby na szczęście według Nowojorczyków. 

Przekonajcie się, że w Nowym Jorku można spotkać każdego i przeżyć wszystko, a samo miasto jest jak naród, kraj i świat w miniaturze. To okazja, by zanurzyć się w fascynującą kulturę Nowego Jorku, nie wychodząc z Bydgoszczy. 

Wstęp na to wyjątkowe spotkanie jest wolny, a Magdalena Żelazowska obiecuje nam niezapomniane wrażenia i inspirację.

Zobacz też

KINO HELIOS | Sami swoi. Początek
od 12.90 zł
Dzisiaj

25 kwietnia Kino Helios Polska zaprasza w ramach Kultury Dostępnej na...

Muzeum Kanału Bydgoskiego | Dwie wystawy
Wstęp wolny
Dzisiaj

Zapraszamy na otwarcie dwóch wystaw w Muzeum Kanału Bydgoskiego: Zabawa, ciepła...

Majówka 2024 w Exploseum!
od 5 zł
01 Maja

Tradycyjnie już, jak co roku, zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych do uczestnictwa...