Informacje:

Wstęp wolny
Lodowisko Torbyd, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz
12 Sierpnia 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Bedoes | Koncert Studio 2115

12 sierpnia Bedoes z okazji otwarcie nowego studia, zaprasza na darmowy koncert dla swoich fanów. Koncert odbędzie się na przy Torbydzie w Bydgoszczy.

12 sierpnia 2023 r. Bedoes otwiera studio nagraniowe. Studio będzie otwarte cały dzień, wstęp jest darmowy. Na gości czeka mnóstwo atrakcji na całym terenie obiektu, a wieczorem o godz. 20:00 na placu przy Torbydzie (ul. Toruńska 59) artysta zagra darmowy koncert dla fanów.

Zachęcamy do korzystania ze specjalnej linii autobusowej i nowych parkingów w obrębie centrum.

Studio 2115 to nie tylko miejsce do nagrywania muzyki, ale także przestrzeń, w której każdy kreatywny umysł jest mile widziany. Bedoes podkreśla, że nie będzie tu istnieć żadnych podziałów – to miejsce, gdzie muzycy, twórcy i artyści z różnych dziedzin będą mogli się spotkać, tworzyć i inspirować się nawzajem. Studio 2115 ma być miejscem, w którym będą nie tylko powstawać nowe utwory, ale także miejsce, w którym można spotkać samego Bedoesa i jego ekipę.

Aby uczcić otwarcie nowego studia, Bedoes zdecydował się na darmowy koncert dla swoich fanów. Koncert odbędzie się na przy Torbydzie w Bydgoszczy, a przed nim planowane jest oficjalne otwarcie studia. To wydarzenie ma być nie tylko okazją do zaprezentowania swojej muzyki, ale także do dzielenia się radością z fanami i uczczenia miasta, które odegrało tak ważną rolę w rozwoju artystycznym Bedoesa i jego zespołu. 

Zobacz też

Wiedeński Wieczór - Orkiestra symfoniczna "Le Figaro" z okazji Dnia Matki
od 160 zł
26 Maja

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż muzyczną z okazji Dnia Matki! To...

Anna&Anna koncert fabularyzowany
od 120 zł
25 Maja

Znane i lubiane, a zarazem nowocześnie zaaranżowane i ciekawie zaśpiewane piosenki...

AKADEMIA MUZYCZNA | Albert Stensen i Michał Zaborski
Wstęp wolny
Dzisiaj

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza 21 maja...