Informacje:

od -1 zł
Barka Lemara ul. Spichlerna 1, Bydgoszcz
od 01 Grudnia do 02 Grudnia
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Barka Lemara | retro JARMARK NA WODZIE 

Zapraszamy na narodziny nowego, wyjątkowego wydarzenia zimowej Bydgoszczy. Do jarmarku na moście dołącza jarmark na wodzie w wydaniu retro.

Będzie słodko, stylowo magicznie i wyjątkowo. Zarezerwujcie sobie pierwszy weekend grudnia, by być pierwszymi, którzy je odwiedzą. 

Święta i jarmarki zawsze kojarzyły się ze smakiem i zapachem ręcznie robionych słodyczy. Do dziś przypominają nam dzieciństwo. Takie znajdziecie też na RETRO JARMARKU NA WODZIE.

Już od 2015 Manufaktura Słodyczy – Karmelowa Kraina Bydgoszcz osładza Bydgoszcz swoimi ręcznie robionymi wyrobami. Każdy może zobaczyć jak powstają słodkości, a nawet spróbować stworzyć własne podczas warsztatów. W naszym słodkim świecie króluje bogactwo kolorów, zapachów i smaków.

Wielbiciele słodkości znajda tu mnóstwo smaków cukierków, lizaków z karmelu oraz wiele gatunków, rozmaicie zdobionych belgijskich czekolad. Dla wielbicieli krówek też mamy sporą, rozpływającą się w ustach ofertę.

Na jarmarku oprócz wspaniałego klimatu, znajdziecie też wyjątkowe prezenty pod choinkę. Jak prezenty to np. biżuteria, oczywiście z Bydgoszczy, unikalna i ręcznie robiona przez Anię z ANKO Rękodzieło.

Wszyscy lubimy, gdy nasze świąteczne stoły są wyjątkowo przystrojone, a do tego potrzebne są piękne produkty. Właśnie takie znajdziecie na Jarmarku na stoisku pracowni Jotka – DOBRA z Natury.

Święta od zawsze kojarzą się z zapachem i smakami słodkości. Tak będzie też na Barce, gdzie dosłownie wejdziemy w słodkie smaki wanilii, cynamonu i świeżo wypiekanych kołaczy. Na RETRO JARMARKU NA WODZIE kołacze zapewni nam PodWałek
To jedyne miejsce w Bydgoszczy, które od 6 lat oferuje ręcznie wałkowane i wypiekane na świeżo kominkowe ciastka drożdżowe, przygotowywane na bazie tradycyjnego przepisu z prawdziwym masłem.

Zobacz też

Zlot Food Trucków 2024
Wstęp wolny
od 14 do 16 Czerwca

Weekend 14-16 czerwca w Bydgoszczy znów zagoszczą food trucki. Zlot Food...

Dzień Mamy w Restauracji 3V6
od 120 zł
26 Maja

W niedzielę 26 maja zapraszamy do Restauracji 3V6 na specjalny niedzielny...

Młyny Rothera | Naleśniki świata
od 50 zł
11 Maja

Młyny Rothera zapraszają na warsztaty Naleśniki świata, świat naleśników. Podczas warsztatów...