Informacje:

Wstęp wolny
CENTRUM HANDLOWE AUCHAN BYDGOSZCZ, ul. 3 Mariana Rejewskiego, Bydgoszcz
14 Października 2023
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

AUCHAN BYDGOSZCZ | Warsztaty zero waste dla seniorów

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”. Tym razem w trakcie warsztatów będzie można spróbować swoich sił w szyciu ręcznym i z kawałków materiałów, dzianiny oraz nienoszonych już ubrań wykonać niepowtarzalne torby.

W spotkaniu będzie można wziąć udział w sobotę 14 października od godziny 12.00 do godziny 17.00.  Wstęp wolny.

Kreatywne spotkania dla seniorów w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz to doskonała okazja, żeby własnoręcznie wykonać niepowtarzalne przedmioty i spędzić czas z osobami w podobnym wieku.

Podczas warsztatów, które odbędą się w najbliższą sobotę 14 października uczestnicy wykonają niepowtarzalne torby, które dopełnią jesienny ubiór. Akcesoria zostaną uszyte z kawałków tkanin, dzianiny, starych dżinsów i krawieckich dodatków. To czy w trakcie zajęć powstanie elegancka torebka czy wygodna torba na ramię, będzie zależało wyłącznie od pomysłu uczestników. Będzie można skorzystać z materiałów dostępnych na miejscu lub przynieść nieużywane elementy swojej garderoby i dać im „drugie życie”. W bezpłatnych warsztatach dla seniorów będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Kolejne spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się w sobotę 18 listopada. Wtedy ze słoików, których nie brakuje w każdym naszym domu, będzie można wykonać klimatyczne lampiony.

Jesienne spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 14 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W warsztatach można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00.

Zobacz też

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024
Wstęp wolny
22 Czerwca

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą...

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda
Wstęp wolny
od 21 do 22 Czerwca

Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach...

BCTW | Wielkie Targi Roślin
od 11 zł
23 Czerwca

Tysiące znakomitych  roślin z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas...