Informacje:

Wstęp wolny
CENTRUM HANDLOWE AUCHAN BYDGOSZCZ, ul. 3 Mariana Rejewskiego, Bydgoszcz
18 Marzec 2023
12:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

AUCHAN BYDGOSZCZ | Senior aktywny i kreatywny wiosna 2023

Zapraszamy na kolejne wiosenne warsztaty. Podczas spotkania kreatywnego dla seniorów będzie można wykonać wiosenne wianki z motywami wielkanocnymi.

Zanim zazielenią się pąki drzew i krzewów wiosenny nastrój w domu możemy stworzyć dzięki kolorowym dekoracjom. Podczas kolejnego spotkania kreatywnego dla seniorów w centrum handlowym Auchan będzie można wykonać wiosenne wianki z motywami wielkanocnymi. Własnoręcznie stworzoną ozdobę będzie można zawiesić na drzwiach lub ułożyć na stole.

Zajęcia odbędą się 18 marca w godzinach 12.00-17.00 w naszym pasażu. Wstęp wolny.

Do stworzenia kolorowych dekoracji posłużą kolorowe kawałki płótna i juty, sznurki, włóczki, które uczestnicy warsztatów będą umieszczać na obręczach. Powstałą w ten sposób bazę dekoracji będzie można ozdobić za pomocą kwiatów, barwnych pomponów i różnorodnych elementów dekoracyjnych. Nie zabraknie wśród nich dodatków o wielkanocnym charakterze. Dzięki temu powstaną kompozycje, które ułożone na stole lub powieszone na drzwiach wprowadzą do domowego wnętrza świąteczny nastrój.

Warsztaty w ramach cyklu „Kreatywny senior” w centrum handlowym są okazją do spotkania osób w podobnym wieku, które interesuje sztuka i lubią własnoręcznie wykonywać dekoracje. Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, a uczestnicy na miejscu znajdą wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji.

Następna okazja do wzięcia udziału w cyklu pojawi się 22 kwietnia, gdy w trakcie spotkania będzie można wykonać ozdoby i przedmioty metodą upcyklingu.  

Zapraszamy na wiosenne warsztaty!

Zobacz też

Focus Bydgoszcz | Festiwal planszówek
Wstęp wolny

Gry planszowe, karciane, strategiczne, zręcznościowe, rodzinne oraz wiele innych atrakcji czeka...

Rękoczyny vol. 16
Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w wiosennej edycji Rękoczynów – targów rzeczy wyjątkowych....

Nazywajmy rzeczy po imieniu
Wstęp wolny

Wraz z początkiem wiosny do CH Rondo przybywa Teatr Vaśka, który zaprezentuje...