Informacje:

od 131.75 zł
ul. Andrzeja Szwalbego 6
17 Stycznia 2024 19:00
Tanio w mieście nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Ania Dąbrowska

Nastrojowe ballady, klimatyczne songi, egzotyczne rytmy, niebanalne aranżacje, świetne teksty – jak łatwo się domyślić, ten opis świetnie pasuje do piosenek Ani Dąbrowskiej. Do piosenek, których jak zaczarowani słuchamy od debiutu artystki, czyli od 2004 roku.

Ania, jest skromną, niezwykle utalentowaną dziewczyną, która na scenie pojawiała się już w dzieciństwie, a w rodzinnym Chełmie okazji do występów nie brakowało. Potem przyszła pora na popularne, telewizyjne show i współpracę z wieloma, polskimi muzykami. Jej pojawienie się i zaistnienie na scenie muzycznej było tylko kwestią czasu. Ania szybko została nazwana damą polskiego popu i w pełni sobie na ten tytuł zasłużyła. Bo gdyby nagle wymazać z list przebojów takie piosenki jak: “Charlie, Charlie”, “Tego chciałam”, “Nigdy nie mów nigdy”, “Nieprawda” czy “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” zubożylibyśmy naszą rodzimą scenę muzyczną okropnie.

Jej osiągnięcia muzyczne były wielokrotnie doceniane i nagradzane podczas festiwali muzycznych, najważniejszych wydarzeń. Samych Fryderyków ma na swoim koncie aż 10!

Ania spełnia się nie tylko jako wokalistka, ale też komponuje, jest producentką i pisze świetne teksty. Gdy pojawia się na scenie, od pierwszych chwil wprowadza wyjątkowy klimat, a wrażenia z koncertów zostają z nami na długo. Ma bardzo charakterystyczną barwę głosu. Nie da się jej pomylić z nikim innym. No i jest jedną z tych artystek, która muzycznie ma bardzo dużo do powiedzenia. W czasach, gdy wiele osób robi karierę za sprawą przypadkowych przebojów to wyjątek, potwierdzający regułę, że prawdziwy talent i zaangażowanie w to co się robi przynoszą efekty. Każda z jej płyt uzyskała status przynajmniej platynowej, a koncerty regularnie gromadzą pełne widownie.

Wokalistka często bierze udział w muzycznych kolaboracjach, komponuje i wykonuje muzykę do filmów, nie zabraknie jej też na najważniejszych festiwalach i koncertach w kraju.

Ania często powtarza, że pop jest językiem ludzkich emocji. A tych w jej utworach nie brakuje bez względu na to, czego dotykają. Dlatego nie zastanawiajcie się długo, czy kupić bilety na jej koncert. Jeśli chcecie przeżyć taki wieczór, po którym długo będziecie nucili piękne piosenki i w czasie którego będziecie się dobrze bawili – po prostu idźcie, posłuchajcie i potem dajcie nam znać, jak wrażenia.

Zobacz też

Wiedeński Wieczór - Orkiestra symfoniczna "Le Figaro" z okazji Dnia Matki
od 160 zł
26 Maja

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż muzyczną z okazji Dnia Matki! To...

Anna&Anna koncert fabularyzowany
od 120 zł
25 Maja

Znane i lubiane, a zarazem nowocześnie zaaranżowane i ciekawie zaśpiewane piosenki...

Weekend Dziecka - Bydgoszcz
od 49 zł
31 Maja

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, które zasługuje na Wyjątkową oprawę! I...