Metropolia za pół ceny

Metropolia za pół ceny powraca! Weekend pełen zniżek już we wrześniu Tegoroczna edycja akcji Metropolia za pół ceny odbędzie się w dniach 27-29 września.

To właśnie w tym terminie będzie można skorzystać ze specjalnych ofert w około 200 miejscach na terenie Bydgoszczy i regionu. Wydarzenie to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji “Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych dokładnie o połowę. Już po raz trzeci działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również pozostałe gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin. W akcji weźmie udział około 200 firm i instytucji. Promocje dotyczyć będą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych czy sal zabaw. Już znani są pierwsi partnerzy tegorocznej edycji akcji.

Z dokładnym zestawieniem partnerów można zapoznać się TUTAJ.

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz, a operatorem – portal i gazeta MetropoliaBydgoska.pl. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: zapolceny@metropoliabydgoska.pl. Wszelkie informacje o akcji można uzyskać również pod numerem telefonu: 512 951 051.

27-29|09|2019

WSTĘP: za pół ceny!

Różne lokalizacje