Radio Taxi Mercedes

Radio Taxi Mercedes

Firma Radio Taxi Mercedes działająca w Bydgoszczy od ponad 15 lat stara się zadowolić klientów w zakresie swoich usług. 

Telefon
196-64
52 375 375 5

Dysponujemy już 175 taksówkami osobowymi i posiadamy wyłączność postoju przy hipermarkecie “Real Bydgoszcz” ul. Kruszwicka 1, Port lotniczy Bydgoszcz S.A. ul.Kujawska 158, HOTEL “POD ORŁEM”ORBIS ul.Gdańska 14, Hotel Holiday Inn ul. Grodzka 47, Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Biziela, ul. Ujejskiego 75.

Na życzenie Klienta posiadamy Mercedesy klasy: E, C, S, modele 210,211,220, Kombi oraz z klimatyzacją. Aby spełnić Państwa oczekiwania stale unowocześniamy nasz park samochodowy i dążymy do perfekcji w obsłudze naszych klientów.

Naszą specjalnością są kursy okolicznościowe, obsługa ślubów, spotkań biznesowych i inne zlecenia wykonywane limuzynami Mercedesa.

PRZEWÓZ OSÓB

Podstawową naszą działalnością jest przewóz osób, ale wykonujemy także drobne usługi kurierskie, możemy zawieźć lub odebrać dzieci z przedszkola lub szkoły. Obsługujemy imprezy okolicznościowe. Terenem naszej działalności jest obszar całego kraju jak i zagranica.

POMOC DROGOWA

Podróżując własnym samochodem może przytrafić się Tobie nieprzewidywalne zdarzenie, wówczas możesz liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie i pomóc przy drobnej naprawie, a jeżeli zajdzie konieczność to odholować samochód do warsztatu.

OBSŁUGA UROCZYSTOŚCI I IMPREZ

W naszej ofercie posiadamy busa na 8 osób, czy też limuzynę klasy S do wynajęcia. Zapewniamy transport gości.

PŁATNOŚĆ KARTĄ

W naszej sieci korporacji taxi i zapłacisz kartą płatniczą! Mamy nadzieję, że takie udogodnienie zadowoli tych z Państwa, którzy w dobie powszechnego braku czasu i gotówki chcieliby zapłacić za kurs kartą. Wiemy, że zdecydowana większość osób posługuje się tą formą płatności, dlatego każda z naszych taksówek wyposażona jest w czytniki kart płatniczych.

OPŁATA POCZĄTKOWA: 6,99 PLN

DNI POWSZEDNIE 5:00 – 23:00
2,40 PLN / km

DNI POWSZEDNIE 23:00 – 5:00
3,80 PLN / km

NIEDZIELE I ŚWIĘTA
3,80 PLN / km

www.taximercedes.bydgoszcz.pl