Zielone Arkady | Rituals już otwarty!

W Zielonych Arkadach swój salon otworzyła holenderska marka Rituals Cosmetics. To 23 punkt Rituals Cosmetics w Polsce i pierwszy w województwie kujawsko-pomorskim.

W 2000 roku w Holandii powstała idea zmieniania codziennych czynności w wyjątkowe momenty i odnajdywanie szczęścia w drobnych rzeczach, która do dziś przyświeca produktom Rituals.

Zielone Arkady | Rituals już otwarty!

Marka w swojej ofercie łączy kosmetyki do ciała wraz z zapachowymi produktami do domu. W salonie znajdziemy szeroki asortyment produktów obejmujących kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, pielęgnację przeciwsłoneczną, akcesoria do domu takie jak świece zapachowe, patyczki zapachowe, a także zapachy do samochodu.

Kolekcje zostały stworzone przez najlepszych mistrzów perfumiarstwa i inspirowane są kulturą dalekiego wchodu. Wśród nich znajdują między innymi: kolekcja Sakura, podkreślająca, że warto celebrować każdy dzień, Ayurveda, nawiązująca do równowagi między ciałem a duszą, Karma zachęcająca do dzielenia się szczęściem, czy też Hammam zainspirowana tureckimi zabiegami oczyszczającymi.

Zielone Arkady | Rituals już otwarty!

– Bardzo się cieszymy witając tak uznanego najemcę w gronie naszych sklepów. Rituals to nie tylko wyjątkowe produkty. Marka oddana jest temu, by nieustannie ulepszać swój wpływ w kwestiach społecznych i środowiskowych – główne założenia to składy w 90% pochodzenia naturalnego oraz opakowania, które będą się nadawały do ponownego napełnienia i/lub recyklingu. Takie podejście jest nam bardzo bliskie a dla naszych klientów bardzo istotne – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.