Wyjątkowe promocje Biedronki… ze skrzynki pocztowej

26 stycznia, prawie 9 milionów polskich gospodarstw domowych, otrzyma specjalną ulotkę, dzięki której od 26.01 do 08.02 mogą skorzystać z wyjątkowych promocji na popularne produkty. Oprócz tego ulotka zawiera także unikatowe niespodzianki z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach. 

Prawie 9 milionów gospodarstw domowych znajdzie w swoich skrzynkach pocztowych specjalne ulotki, dzięki którym będzie można skorzystać z promocji w Biedronce dostępnej od 26 stycznia.

W ofercie znalazły się podstawowe produkty takie jak banany w cenie 3,49 zł za kilogram (limit 1kg na paragon), jajka z chowu ściółkowego 10 szt. o rozmiarze L w cenie 5,99 zł za opakowanie, mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina w cenie 2,49 zł za karton, oraz ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen o długości 100m w cenie 8,99 zł za opakowanie. Obowiązuje limit jednego opakowania każdego z tych produktów na paragon.

Dodatkowo, na specjalnej ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki – przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy.

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy.

Szczegóły i wyłączenia w regulaminie akcji dostępne są na stronie www.biedronka.pl oraz w sklepach po zeskanowaniu QR kodu.