Wydarzenia tygodnia | Bydgoszcz 17-23 czerwca 2024 r.

Najbliższy tydzień w Bydgoszczy zapowiada się wyjątkowo! Festiwal Ster na Bydgoszcz (22-23 czerwca) oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawią, że miasto będzie tętnić życiem. Koncerty, wystawy, zawody, pikniki, warsztaty – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie. Sprawdź nasz przegląd wydarzeń i zaplanuj swój tydzień pełen wrażeń!

Bez względu na to, czy interesujesz się muzyką, teatrem, wystawami, czy po prostu chcesz odpocząć i zrobić zakupy, w Bydgoszczy na pewno nie będziesz się nudzić. Czeka na Ciebie pełna dawka rozrywki!

Ster na Bydgoszcz 2024

22 i 23 czerwca, jak co roku na Wyspie Młyńskiej rozpocznie się 15. edycja Steru na Bydgoszcz. Czekać będzie na Was wiele atrakcji – od występów artystycznych przez wodne aktywności aż po warsztaty tematyczne Tegoroczna edycja festiwalu Ster na Bydgoszcz, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca, zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/ster-na-bydgoszcz-2024/

Ster na Bydgoszcz 2024

Barka Lemara | Wianki Dwóch Rzek 2024: Brda

Tegoroczne Wianki uwiją z nami Svahy oraz muzycy Zespołu Pieśni i Tańca „Krajna”, którzy odtworzą elementy folkloru Nocy św. Jana. Muzyczne wydarzenie będzie wyjątkowym, subtelnym zamknięciem tegorocznego „Steru na Bydgoszcz”. Bezpośrednio po koncercie artyści „Krajny” poprowadzą nas ścieżkami świętojańskiej obrzędowości na łodzie, z których na fale Brdy popłyną uwite wianki. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/barka-lemara-wianki-dwoch-rzek-2024-brda/

Barka Lemara | Wianki Dwóch Rzek 2024

Fabryka Lloyda | Vito Bambino

21 czerwca 2024 zapraszamy na plenerowy koncert Vito Bambino, który odbędzie się na plenerowej scenie Fabryki Lloyda. Różnorodność i multikulturowość – te słowa najlepiej określają Vito Bambino, czyli wokalistę, autora tekstów, kompozytora, aktora i lidera zespołu Bitamina

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/fabryka-lloyda-vito-bambino/

Fabryka Lloyda | Vito Bambino

6. Memoriał Ireny Szewińskiej 2024

Zapraszamy na 6. Memoriał Ireny Szewińskiej! Po raz kolejny zawody są częścią światowego cyklu World Athletics Continental Tour Gold, co oznacza, że do Bydgoszczy przyjadą najlepsi zawodnicy z całego świata, a wśród nich Polacy! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/6-memorial-ireny-szewinskiej-2024/

6. Memoriał Ireny Szewińskiej 2024

600 lat historii na wyciągnięcie ręki – Bydgoszcz – Fordon

Zapraszamy serdecznie na wydarzenia związane z 600-leciem nadania praw miejskich Fordonowi przez króla Władysława Jagiełłę. Czeka na Państwa wiele atrakcji! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/600-lat-historii-na-wyciagniecie-reki-bydgoszcz-fordon/

600 lat historii na wyciągnięcie ręki

Kanał Kultura | Potańcówka Świętojańska

Zapraszamy na Potańcówkę Świętojańską nad Kanałem Bydgoskim! Wydarzenia Kanał Kultura wracają nad Kanał Bydgoski!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kanal-kultura-potancowka-swietojanska/

Kanał Kultura | Potańcówka Świętojańska

Milonga Neonova na Barce Lemara (Ster na Bydgoszcz 2024)

Neonova na Barce Lemara. Chętnych zapraszamy na Barkę Lemara w stylu marynarskim, kolorach: białym, granatowym, niebieskim i czerwonym. 22 czerwca rzeka Brda zapełni się statkami i łodziami podczas parady w ramach wydarzenia “Ster na Bydgoszcz” czyli XV Bydgoskiego Festiwalu Wodnego. Nie może nas zabraknąć.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/milonga-neonova-na-barce-lemara-ster-na-bydgoszcz-2024/

Milonga Neonova na Barce Lemara

Dinner in the Sky – Bydgoszcz

Doświadcz niezwykłej uczty w sercu urokliwej Bydgoszczy podczas wydarzenia Ster na Bydgoszcz! W sercu urokliwej Bydgoszczy, gdzie rzeka Brda splata się z klimatyczną architekturą, zapraszamy Cię na niezwykłą podróż kulinarną na Dinner in the Sky. To miasto, znane ze swojego kunsztu rzemieślniczego i przyjaznej atmosfery, staje się jeszcze bardziej magiczne podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/dinner-in-the-sky-bydgoszcz-2/

Dinner in the Sky - Bydgoszcz

Filharmonia Pomorska | Love Story na zakończenie sezonu

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza 21 czerwca na niezapomnianą podróż, gdzie każda nuta opowiada historię miłości w sposób niezwykły i wzruszający. August Holmès przeniesie nas w romantyczną atmosferę nocy, gdzie miłość rozkwita w świetle gwiazd. Jacques Offenbach zaprosi na romantyczny rejs po weneckich kanałach. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-love-story-na-zakonczenie-sezonu/

Filharmonia Pomorska | Love Story

Opera Nova | Wesoła wdówka

Bieżący 67. sezon artystyczny w Operze Nova zakończą trzy wieczory z „Wesołą wdówką” Franza Lehára, czyli najnowszy operetkowy hit w repertuarze bydgoskiej sceny.  Duch słynnej „Wdówki” w bydgoskiej inscenizacji wyreżyserowanej przez Jerzego Jana Połońskiego został wręcz dosłownie wybudzony z przeszło stuletniego snu, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości i zaskoczyć kolejne pokolenia melomanów muzyką pełną

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-29-bf0-wesola-wdowka/

Opera Nova | Wesoła wdówka

Opera Nova | JUVENALIA – wieczór baletowy

Po raz pierwszy na scenie Opery Nova w Bydgoszczy spektakl z potężną dawką młodzieńczej energii, czyli „Juvenalia”! Gorąco zapraszamy Państwa na dwa gościnne występy grupy tancerzy Polskiego Baletu Narodowego Junior, będącej najmłodszą (ale już świetną!) marką największego zespołu baletowego w Polsce

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-juvenalia-wieczor-baletowy/

Opera Nova | JUVENALIA - wieczór baletowy

O mało co… – Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

📌”O mało co…” to premierowa komedia z Anną Muchą i Michałem Sitarskim w rolach głównych! Kiedy mąż i żona zdradzają się nawzajem 👩‍🦰❌👨‍🦰 a najlepszy przyjaciel jest w to bardzo mocno zamieszany😯 to na 100% wyjdzie z tego niezły ambaras!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/o-malo-co-anna-mucha-i-michal-sitarski-w-kultowej-komedii/

O mało co... - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

Filharmonia Pomorska | Muzyczne leżakowanie w Wiolinowie

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy po raz kolejny serdecznie zaprasza na cykl koncertów plenerowych, które odbędą się w Dzielnicy Muzycznej, nazywanej niegdyś przez Andrzeja Szwalbego – Wiolinowem.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-muzyczne-lezakowanie-w-wiolinowie-2/

Muzyczne leżakowanie w Wiolinowie

GĄDECZ HIP-HOP FESTIWAL 2024

Zapraszamy na drugą edycję GĄDECZ HIP-HOP FESTIVAL. ​Festiwal odbędzie się w Gądeczu, na przepięknym zielonym agroturystycznym terenie nad wodą ze świetnym dojazdem z drogi ekspresowej S5 – 15 min od Bydgoszczy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/gadecz-hip-hop-festiwal-2024/


Strażak Sam na Żywo | Przygoda na Biwaku

Do Bydgoszczy zawita dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem – Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! Spektakl Strażak Sam to wspaniałe, muzyczne widowisko dla dzieci, które w Polsce widziało już 90 tys. widzów i gościło w ponad 60. miastach.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/strazak-sam-na-zywo-przygoda-na-biwaku-2/

Strażak Sam na Żywo | Przygoda na Biwaku

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda

Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach 21 i 22 czerwca. Przez dwa dni czeka na was dobra zabawa, wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami i… darmowa pizza! Będzie aktywnie i  wesoło! Garfielda znają niemal wszyscy! Ten najsłynniejszy na świecie rudy kot właśnie powrócił do kin w  przezabawnej, animowanej komedii! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/focus-bydgoszcz-pizza-u-garfielda/

Focus Bydgoszcz | Pizza u Garfielda

Teatr Kameralny | IMPAS – KOMEDIA IMPRO

Teatr Kameralny zaprasza 20 czerwca 2024 na spektakl improwizowany IMPAS Impas, w zawieszeniu, w uwikłaniu, w ograniczeniu przestrzennym. Aktorki stworzą postaci, które będą ze sobą obecne w jednej przestrzeni przez cały spektakl. Tylko czasem ulgę przyniesie sprawdzenie co myślą, widzę czują przedmioty, które je obserwują. Aktorki czeka wyzwanie by zaimprowizować spektakl mając do wyboru tylko jedno pomieszczenie

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-impas-komedia-impro/

Teatr Kameralny | IMPAS – KOMEDIA IMPRO

MCK Bydgoszcz | Vamos a Bailar koncerty szkoły flamenco

Wraz z początkiem lata przeniesiemy się do rozgrzanej słońcem i tętniącej rytmem Andaluzji. Koncert jest opowieścią o flamenco, które mieści w sobie ocean ludzkich emocji: pasję, radość, namiętność, smutek, osamotnienie. Jak na prawdziwą hiszpańską fiestę przystało, ze sceny popłyną dźwięki bulerias, tangos, lekkiej alegrias czy mrocznego tarantos.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mck-bydgoszcz-vamos-a-bailar-koncerty-szkoly-flamenco/

MCK Bydgoszcz | Vamos a Bailar

KPCK | Emilia Pawłowska akustycznie 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy na koncert Emilia Pawłowska akustycznie  Emilia Pawłowska – śpiewa, komponuje, tworzy przestrzeń do rozmów o wrażliwości. W 2019 roku nagrała płytę Czas nas uczy pogody, na której znalazły się autorskie interpretacje polskich przebojów w aranżacjach Roberta Wiórkiewicza. Płyta zdobyła wielu fanów i została doceniona przez media. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kpck-emilia-pawlowska-akustycznie/

KPCK | Emilia Pawłowska akustycznie 

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego | POLSKO-HISZPAŃSKIE BRZMIENIA

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego zaprasza, 19 czerwca 2024, w sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego im. I. J. Paderewskiego na koncert POLSKO-HISZPAŃSKIE BRZMIENIA KONCERT w wykonaniu Studentów Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy:

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/towarzystwo-muzyczne-im-paderewskiego-polsko-hiszpanskie-brzmienia/

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego | POLSKO-HISZPAŃSKIE BRZMIENIA

DKF Niespodzianka | Jutro będzie nasze

Włoski przebój kin, który rozgrywa się w podnoszącym się z kryzysu powojennym Rzymie i nawiązuje do dzieł neorealizmu, w szlachetną tradycję wkłada jednak współczesne treści. Bo „Jutro będzie nasze” mówi o zbiorowym przebudzeniu, o kobietach, które jako pierwsze odważyły się przeciwstawić dziedzictwu przemocy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/dkf-niespodzianka-jutro-bedzie-nasze/

DKF Niespodzianka | Jutro będzie nasze

Kino Jeremi | WARIACI

Eryk i Karolka to marzyciele. Po wyjściu z więzienia, postanawiają rozpocząć nowe i pozbawione problemów życie. Komedia kryminalna, Reżyseria: Jan Jakub Kolski

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kino-jeremi-wariaci/

Kino Jeremi | WARIACI

Muzeum Okręgowe | Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wyjątkowo kolorowe i kreatywne warsztaty z cyklu Twórcza Sobota pt.: Kolorowe stwory! Warsztaty arteterapeutyczne dla małych i dużych! Tym razem wspólnie odbędziemy podróż po kolorowym świecie Teofila Ociepki, w którym roi się wręcz od fantastycznych stworów! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-kolorowe-stwory-warsztaty-arteterapeutyczne-dla-malych-i-duzych/

Muzeum Okręgowe | Kolorowe stwory

Wieża Ciśnień | Silva rerum – Wystawa Małgorzaty Biernat i Marianny Świtoniak

Galeria Wieży Ciśnień zaprasza na najnowszą wystawę, w przestrzeni dawnego zbiornika wodnego w wieży ciśnień, przy ul. Filareckiej 2 w Bydgoszczy. Od soboty 22 czerwca do niedzieli 19 lipca 2024 roku, w godzinach otwarcia Muzeum, będzie można podziwiać prace Małgorzaty Biernat i Marianny Świtoniak, na ekspozycji pt. „Silva Rerum”.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wieza-cisnien-silva-rerum-wystawa-malgorzaty-biernat-i-marianny-switoniak/

Wieża Ciśnień | Silva rerum

Muzeum Okręgowe | Co należy wiedzieć o leczeniu depresji?

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wykład dr. nauk med. Macieja Klimarczyka, z cyklu: Psyche znaczy mózg. Dr Maciej Klimarczyk – psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta, ukończył Akademię Medyczną im. Rydygiera w Bydgoszczy (obecnie Collegium Medicum UMK) oraz Wydział Medycyny Universita` di Perugia. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-co-nalezy-wiedziec-o-leczeniu-depresji/

Muzeum Okręgowe | Co należy wiedzieć o leczeniu depresji

Zakładka | „Osada” – kryminał z klimatem – Bookspresso z Anną Olszewską

Zakładka zaprasza na spotkanie z autorką kryminału z klimatem „Osada” Anną Olszewską Nie przerywamy dobrej passy, jeśli chodzi o bydgoskich autorów kryminałów! Tym razem w cyklu Bookspresso gościmy Annę Olszewską, która po dobrze przyjętych powieściach obyczajowych serwuje czytelnikom prozę z gatunku kryminał/thriller. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zakladka-osada-kryminal-z-klimatem-bookspresso-z-anna-olszewska/

Zakładka | „Osada

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie autorskie z Hanną S. Białys

Biblioteka Główna WiMBP zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Hanną S. Białys!  Spotkanie poświęcone będzie twórczości autorki a szczególnie promocji książki “Męczennicy na płótnie”. Wydarzenie poprowadzi przyjaciel, recenzent autorki i miłośnik literatury Sławomir Przysiewkowski .

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-spotkanie-autorskie-z-hanna-s-bialys/

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie autorskie z Hanną S. Białys

Muzeum Okręgowe | Luksusowa architektura mieszkalna na przykładzie budynku Radia PIK w Bydgoszczy

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wykład plenerowy dr Agnieszki Wysockiej  (Wydział Historyczny UKW w Bydgoszczy) z cyklu Spacer z architektem. Śródmiejska arteria Bydgoszczy – ulica Gdańska – to nie tylko kamienice, budynki użyteczności publicznej, ale też eleganckie wille, w których na przełomie XIX i XX wieku spędzało się czas komfortowo,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-luksusowa-architektura-mieszkalna-na-przykladzie-budynku-radia-pik-w-bydgoszczy/

Muzeum Okręgowe | Luksusowa architektura

Kamil Makowski – muzyka andyjska

Kamil Makowski – Mając 6 lat po raz pierwszy zetknął się z muzyką andyjską. Dziś mając lat już prawie 18 można go usłyszeć na różnych uroczystościach, imprezach, w kościele, a także w Światłowni, gdzie 21 czerwca 2024 roku zagra po raz piąty na tej scenie.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kamil-makowski-muzyka-andyjska/


NOC KUPAŁY | BYDGOSZCZ

Zapraszamy na NOC KUPAŁY. Spotykanie w kameralnym, kobiecym gronie. W Ogrodowym Spa, gdzie będą na Ciebie czekać kreatywne warsztaty, zapach otaczającej natury, relaks i wiele innych atrakcji. NOCĄ KUPAŁY, to jedyne takie wydarzenie w okolicy, które w tym roku będzie miało swój debiut.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/noc-kupaly-bydgoszcz/

NOC KUPAŁY | BYDGOSZCZ

Bydgoszcz do odkrycia | Historia ziemi ukryta w murach

Zapraszamy na wycieczkę w ramach akcji Zostań turystą w swoim mieście. Przeszłość ziemi ukrytą w kamieniach odkryje przed Wami Arkadiusz Szulc. Mijamy je codziennie. Jedne są większe, drugie mniejsze. Kamienie. Niemi świadkowie historii ziemi. Skąd się wzięły i jakie wydarzenia geologiczne przywiodły je na teren obecnej Bydgoszczy?

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoszcz-do-odkrycia-historia-ziemi-ukryta-w-murach/

Bydgoszcz do odkrycia | Historia ziemi ukryta w murach

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024

W sobotę 22 czerwca, punktualnie o godzinie 12.00 mieszkańcy Bydgoszczy wyruszą w rowerowym paletonie spod Galerii Pomorskiej, w stronę Myślęcinka. Rajd Rowerowy organizowany już po nas czternasty przez galerię oraz Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, co roku gromadzi setki dużych i małych rowerzystów, zjednoczonych wspólnym zamiłowaniem do aktywności fizycznej i dobrej zabawy.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/galeria-pomorska-rajd-rowerowy-2024/

Galeria Pomorska | Rajd rowerowy 2024

VII Zlot zabytkowych autobusów w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy na kolejny zlot zabytkowych autobusów w Bydgoszczy! Odbędzie się on w sobotę 22 czerwca 2024 r., a jego organizacja możliwa będzie dzięki głosom oddanym przez bydgoszczan w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/vii-zlot-zabytkowych-autobusow-w-bydgoszczy/

VII Zlot zabytkowych autobusów w Bydgoszczy

Szosowa Niedziela – Krajna 2024 – wydanie 10

Zapraszamy na wspólny rowerowy wypad za miasto. W tym roku to już 10. wydanie Szosowej Niedzieli – KRAJNA 2024. Trasa – stanowi pętlę ze startem i metą w Bydgoszczy, dystans liczy ok. 180 km i przebiega przez drogi publiczne (szosa ) województwa kujawsko-pomorskiego i województwa wielkopolskiego. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/szosowa-niedziela-krajna-2024-wydanie-10/

Szosowa Niedziela - Krajna 2024

Rajd Rowerowy do Pruszcza -RSP2024

22 czerwca zapraszamy na rajd z Bydgoszczy spod Ratusza na Starym Rynku do Pruszcza. Trasa liczy około 33 km przez Osielsko, Nekle, Kotomierz, aż na boisko w Pruszczu. Rajd rozpocznie się o godzinie 10:00 sprzed Ratusza na Starym Rynku w Bydgoszczy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/rajd-rowerowy-do-pruszcza-rsp2024/

Rajd Rowerowy do Pruszcza

WIELKI TEST przed Enea Bydgoszcz Triathlon

WIELKI TEST przed Enea Bydgoszcz Triathlon, to dodatkowe zawody w formule indoor (Pod Dachem), które zostaną rozegrane na obiekcie Astorii Bydgoszcz na 3 tygodnie przed Enea Bydgoszcz Triathlon. Celem WIELKIEGO TESTU przed Enea Bydgoszcz Triathlon jest dobra zabawa i sprawdzenie formy przed lipcowymi zawodami w centrum Bydgoszczy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wielki-test-przed-enea-bydgoszcz-triathlon/

WIELKI TEST przed Enea Bydgoszcz Triathlon

Bydgoskie Klasyki Nocą 3/2024

Zapraszamy na czerwcowe Bydgoskie Klasyki Nocą w 2024 roku. Impreza odbędzie się na części parkingu na przeciw Lodowiska Torbyd! Podobnie jak na poprzednich spotkaniach, na plac będą wpuszczane klasyki wyprodukowane przed 1989 rokiem lub których seria rozpoczęła się przed ’89.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoskie-klasyki-noca-3-2024/

Bydgoskie Klasyki Nocą 3/2024

Focus Bydgoszcz | Ningyo Matsuri – letni targ japoński w Bydgoszczy!

Jesteś fanem Japonii i Azji? Focus Bydgoszcz zaprasza na targ! Ningyo matsuri to letnia edycja znanego festiwalu Ningyo. Podczas letniej edycji, w nowej formule Japońskiego targu będziecie mogli nabyć wyjątkowe produkty z Japonii — sztukę, antyki, rękodzieło, produkty spożywcze, kimona, japońskie noże, japońskie płyty winylowe i wiele, wiele więcej!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/focus-bydgoszcz-ningyo-matsuri-letni-targ-japonski-w-bydgoszczy/

Focus Bydgoszcz | Ningyo Matsuri

BCTW | Wielkie Targi Roślin

Tysiące znakomitych  roślin z całego świata będzie na wyciągnięcie Twojej dłoni podczas Wielkich Targów Roślin! Najlepsze ceny, największy wybór i wyjątkowe okazy na wyciągnięcie ręki! Informacja organizatora: To tutaj będziesz mógł puścić wodzę swojej roślinnej fantazji.Wreszcie zaspokoimy Twoje chlorofilowe żądze mega okazami w najlepszych cenach!  Spotkaliśmy kilka tysięcy topowych ogrodników z różnych kontynentów.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bctw-wielkie-targi-roslin/

BCTW | Wielkie Targi Roślin

ZooEgzotyka – Bydgoszcz

Zapraszamy na kolejny event ze zwierzętami i roślinami egzotycznymi, który odbędzie się 23 czerwca w hali BCTW w Bydgoszczy (Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze) ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz Tylko tutaj w jednym miejscu będziecie mogli zobaczyć węże, jaszczurki, żółwie, żaby, ślimaki, owady, pająki, ryby i rośliny z całego świata!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zooegzotyka-bydgoszcz/

ZooEgzotyka - Bydgoszcz

Wystawa pająków

Zapraszamy na niezwykłą wystawę dużych pająków, które zamieszkują wszystkie kontynenty świata! To jedyna w swoim rodzaju wystawa zwierząt na której zobaczysz kilkadziesiąt unikalnych, żywych okazów dorosłych pająków w tym również największego pająka na ziemi i te najbardziej jadowite! Nasza wystawa to połączenie pokazu z nauką o tych zwierzętach, pozwalająca zobaczyć z bliska fascynujący świat pająków.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wystawa-pajakow/


Piknik strzelecki BTS Kaliber

BTS Kaliber zaprasza na piknik strzelecki, który odbędzie się 23 czerwca 2024 r.  Impreza zaczyna się o godzinie 10.00 i kończy o godz. 15.00. Strzelanie odbywa się na strzelnicy wojskowej, przy ul. Rynkowskiej w Bydgoszczy. Na miejscu udostępniamy broń palną: Każda osoba strzela pod opieką instruktora.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/piknik-strzelecki-bts-kaliber-2/