Wydarzenia tygodnia | Bydgoszcz 10-16 czerwca 2024 r.

Co robić w Bydgoszczy 10-16 czerwca w Bydgoszczy? Czekają na Ciebie koncerty, wystawy, zawody sportowe, pikniki, warsztaty i wiele innych atrakcji. Sprawdź pełny program!

Bez względu na to, czy interesujesz się muzyką, teatrem, wystawami, czy po prostu chcesz odpocząć i zrobić zakupy, w Bydgoszczy na pewno nie będziesz się nudzić. Czeka na Ciebie pełna dawka rozrywki!

Jarmark Świętojański 2024

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury zaprasza 16 czerwca na coroczny Jarmark Świętojański na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszcz Będzie wesoło, z przytupem, kolorowo i smacznie. Twórcy ludowi, rękodzielnicy, artyści szukający inspiracji w folklorze, tradycji, szacunku do natury, przybyli z Kujaw, Kaszub, Pałuk, Krajny, ziemi chełmińskiej i dobrzyńskiej oraz najdalszych regionów Polski 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/jarmark-swietojanski-2024/

Jarmark Świętojański 2024

VII Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych

XIV Przemarsz Kapeluszowy zainauguruje w sobotę, 15 czerwca, VII Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych Już 15 czerwca, w sobotę władzę nad Wyspą Młyńską przejmą bydgoskie organizacje pozarządowe. To już siódma edycja pikniku społeczników i społeczniczek. Gościnna scena wydarzenia przyjmie i powita Przemarsz Kapeluszowy, którym zainaugurujemy Senioradę!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/vii-piknik-bydgoskich-organizacji-pozarzadowych/

VII Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych

Zlot Food Trucków 2024

Weekend 14-16 czerwca w Bydgoszczy znów zagoszczą food trucki. Zlot Food Trucków przyjeżdża do Bydgoszczy na Runmageddon! Specjalnie dla Was parkuje na 3 dni w Myślęcinku Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zlot-food-truckow-2024/

Zlot Food Trucków 2024

ROZ-DŹWIĘK 2024

Serdecznie zapraszamy na koncerty i warsztaty, które odbędą się w historycznych przestrzeniach dawnych Pomorskich Zakładów Przemysłu Skórzanego “Kobra”, a także na spotkania autorskie i wystawy plakatów oraz grafik w Bibliotece Londynek. Dodatkowo, sztuka zagości na ulicach bydgoskiego Bocianowa, wprowadzając twórczość w miejsca dotychczas pozbawione jej obecności.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/roz-dzwiek-2024/

ROZ-DŹWIĘK 2024

Letnie Koncerty na Rynku w Starym Fordonie

Zapraszamy na niezapomniane letnie koncerty na rynku w Fordonie! Od czerwca do sierpnia, co tydzień, nasz urokliwy rynek ożywa dzięki muzyce na żywo, która rozbrzmiewa w sercu tej historycznej dzielnicy. To doskonała okazja, aby spędzić letnie wieczory na świeżym powietrzu.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/letnie-koncerty-na-rynku-w-starym-fordonie/

Letnie Koncerty na Rynku w Starym Fordonie

Teatr Polski | Hamlet

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „Hamlet” w reż. Cezarego Tomaszewskiego. Spektakl „Hamlet” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego to opowieść o przemocy decydowania oraz poszukiwaniu przestrzeni wolności na obrzeżach możliwości i wyborów. To spektakl o konstruowaniu mitów i możliwości utopii w rzeczywistości, której ramy wyznacza język oparty na opozycjach — my i oni, tak lub nie, za czy przeciw.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-polski-hamlet/

Teatr Polski | Hamlet

Filharmonia Pomorska | Mozart, Rossini, Respighi

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza 14 czerwca na koncert pt. Mozart, Rossini, Respighi. Partie solowe wykona wybitny polski flecista – Łukasz Długosz Chociaż kompozycje na flet solo zajmują skromne miejsce w obszernym dorobku W.A. Mozarta, to Koncert Fletowy G-dur KV 313 jest prawdopodobnie najbardziej znanym przykładem utworu na ten instrument.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-mozart-rossini-respighi/

Filharmonia Pomorska | Mozart

Opera Nova | Don Pasquale

Opera Nova zaprasza na pierwsze popremierowe spektakle „Don Pasquale” G. Donizettiego w reżyserii Pawła Szkotaka „Don Pasquale” na scenie Opery Nova będzie mieć filmowy sznyt – nie przez przypadek akcja dzieła została przeniesiona do Nowego Jorku z przełomu lat 40. i 50. XX wieku

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-don-pasquale/

Opera Nova | Don Pasquale

Barabuum! – spektakl komediowy, reż. Artur Barciś

Jak byś zareagował, gdyby nagle Twoje życie stało się przedmiotem zainteresowania Twoich sąsiadów? Zapraszamy na najnowszą komedię Artura Barcisia, która zburzy Twój obraz dobrego sąsiedztwa i rozbawi Cię do łez! „BARABUUM” to zwariowana, emocjonalna podróż przez życie małżeńskie Anny i Juliusza oraz ich tajemniczych sąsiadów – Laury i Seby. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/barabuum-spektakl-komediowy-rez-artur-barcis/


Teatr Kameralny | Rozplątanie tęczy

Spektakl Teatru Kameralnego w Bydgoszczy dla najnajów! „Rozplątanie tęczy” to idealne przedstawienie na początek przygody z teatrem. Zapraszamy dzieci w wieku już od 1. roku życia na spektakl stworzony specjalnie dla nich.  Tu akcja nie dzieje się szybko, najważniejsze są obrazy, muzyka, rytm i gest – słowa schodzą na dalszy plan, padają rzadko, bo „Rozplątanie tęczy” to rozmowa za pomocą zmysłów i emocji.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-rozplatanie-tecz/

Teatr Kameralny | Rozplątanie tęczy

Teatr Kameralny | Trzy świnki i przyjaciele

Teatr Kameralny zaprasza na „Trzy świnki i przyjaciele” – spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5+ i ich opiekunów oraz grup przedszkolnych i początkowych klas szkolnych. Były sobie świnki trzy…Co tam „były”, ciągle są!Ja i ty i ty to my!A to jest nasz dom! Klasyczna baśń braci Grimm o trzech świnkach w nowej, zaskakującej odsłonie. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-trzy-swinki-i-przyjaciele/

Teatr Kameralny | Trzy świnki i przyjaciele

Koci Fest 2024 – festiwal miłośników kotów

Zapraszamy na Festiwal KOCI FEST 2024 – spotkanie i integracja środowiska prozwierzęcego z całej Polski. Poprzez atrakcyjną formę i połączenie edukacji, kultury, rozrywki i sportu, festiwal chce przyciągnąć miłośników kotów, aby mogli czerpać wartościową i przydatną wiedzę o tych zwierzętach i prawidłowej opiece nad nimi od uznanych specjalistów. Uczestnicy wydarzeń dowiedzą się wszystkiego, co jest związane z odpowiednim żywieniem kotów, zabawą z nimi czy zdrowiem. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/koci-fest-2024-festiwal-milosnikow-kotow/

Koci Fest 2024 - festiwal miłośników kotów

AKADEMIA MUZYCZNA | KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ, który odbędzie się w środę, 12.06.2024. Wystąpią: W programie utwory na rożek angielski i fortepian: 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-karol-mondral-franciszek-konitzer-stanislaw-brzeczkowski-grafika-w-miedzywojennej-bydgoszczy/

AKADEMIA MUZYCZNA | KONCERT MUZYKI KAMERALNEJ

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego | KONCERT KAMERALNY

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego zaprasza, 13 czerwca 2024, w sali koncertowej Towarzystwa Muzycznego im. I. J. Paderewskiego na koncert KONCERT KAMERALNY Koncert w wykonaniu Studentów Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/towarzystwo-muzyczne-im-paderewskiego-koncert-kameralny/

Towarzystwo Muzyczne im. Paderewskiego | KONCERT KAMERALNY

Per canto e pianoforte – na głos i fortepian – Miłość w muzyce oraz dodaniu dwóch fotografii

Per canto e pianoforte to cykl koncertów powstały we współpracy z Akademią Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W ramach cyklu występują studentki i studenci Wydziału Wokalno-Aktorskiego. Podczas koncertów usłyszeć można arie operowe i operetkowe, a także inne utwory z klasycznego repertuaru wokalnego zarówno najbardziej znanych, jak i mniej popularnych kompozytorów. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/per-canto-e-pianoforte-na-glos-i-fortepian-milosc-w-muzyce-oraz-dodaniu-dwoch-fotografii/

Per canto e pianoforte - na głos i fortepian - Miłość w muzyce oraz dodaniu dwóch fotografii

Pałace Ostromecko | Park Siyeon Trio

W ramach współpracy z Koreańskim Deagu Miastem Muzyki UNESCO, zapraszamy wszystkich na otwarty koncert jazzowej formacji Park Siyeon trio do Nowego Pałacu w Ostromecku. Wstęp wolny!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/palace-ostromecko-park-siyeon-trio/

Pałace Ostromecko | Park Siyeon Trio

Wakepark Bydgoszcz | Fajfy – Muzyczny powrót do PRL

Zapraszamy na Fajfy – nową imprezę taneczną skierowaną dla grupy wiekowej 35+. Pierwsza edycja Fajfów będzie muzycznym powrotem do czasów PRL.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wakepark-bydgoszcz-fajfy-muzyczny-powrot-do-prl/

Wakepark Bydgoszcz | Fajfy

Duet Czarny / Mikulski

W skład duetu wchodzą muzycy znani ze współpracy z wieloma wykonawcami z nurtu krainy łagodności: Dariusz Czarny – (gitary, śpiew) – autor muzyki i tekstów. Lider zespołu U Studni, współpracował między innymi z Tomaszem Szwedem, Starym Dobrym Małżeństwem

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/duet-czarny-mikulski/


Muzeum Okręgowe | Karol Mondral – Franciszek Konitzer – Stanisław Brzęczkowski. Grafika w międzywojennej Bydgoszczy

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wykład dr Barbary Chojnackiej, starszej kustoszki i kierowniczki Galerii Grafiki i Rysunku Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy, z cyklu: Sztuka w Bydgoszczy Czy w międzywojennej Bydgoszczy powstało środowisko graficzne? Pierwsza odpowiedź, jaka mogłaby nam się nasunąć, brzmiałaby – nie!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-karol-mondral-franciszek-konitzer-stanislaw-brzeczkowski-grafika-w-miedzywojennej-bydgoszczy/

Muzeum Okręgowe | Karol Mondral

Muzeum Okręgowe | Sen o Bydgoszczy na deskach kreślarskich. Niezrealizowane projekty powojennej architektury miasta

Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza na wykład dr Emilii Ziółkowskiej-Ganc z Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dla rozwoju urbanistyczno-architektonicznego Bydgoszczy okres PRL-u stał się czasem wyjątkowym. Po wojnie znacznie wzrosła ranga miasta jako stolicy regionu i ważnego ośrodka administracyjnego, gospodarczego i naukowo-kulturalnego.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-sen-o-bydgoszczy-na-deskach-kreslarskich-niezrealizowane-projekty-powojennej-architektury-miasta/

Muzeum Okręgowe | Sen o Bydgoszczy

Biblioteka Główna WiMBP | Podróże po archipelagu Galapagos, czyli spotkanie z Jolantą Niwińską

Biblioteka Główna WiMBP zaprasza spotkanie z Jolantą Niwińską, popularyzatorką czytelnictwa, koordynatorką ruchu bookcrossingowego oraz współtwórczynią polskiego ruchu bookcrossingowego. „Marzenia przekształcam w podróże, wspomnienia w fotografie, a przeżyte historie w opowieści, którymi chętnie dzielę się z każdym, kto ma ochotę ich wysłuchać.” 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-podroze-po-archipelagu-galapagos-czyli-spotkanie-z-jolanta-niwinska/

Biblioteka Główna WiMBP | Podróże po archipelagu Galapagos

KPCK | A potem już tylko mgła – Wacław Holewiński

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy w ramach Literatura w Centrum na spotkanie z Wacławem Holewińskim Prowadzenie:  Bartłomiej Siwiec Wacław Holewiński – ur. w 1956 roku w Warszawie, pisarz, prawnik, wydawca, redaktor, działacz opozycji demokratycznej i więzień polityczny w PRL.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kpck-a-potem-juz-tylko-mgla-waclaw-holewinski/

KPCK | A potem już tylko mgła

Biblioteka Główna WiMBP | Krystyna Wulert

Biblioteka Główna WiMBP zaprasza na kolejną Bydgoską Środę Literacką, która odbędzie się 12 czerwca! Tym razem gościem cyklu będzie Krystyna Wulert, wybitna poetka i działaczka kulturalna. Krystyna Wulert urodziła się w Janikowie na Kujawach, a obecnie mieszka w Bydgoszczy. Jest pomysłodawczynią i koordynatorką Ogólnopolskich Literackich Spotkań Pokoleń Kruszwica – Kobylniki oraz jurorką licznych konkursów

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-krystyna-wulert/

Biblioteka Główna WiMBP | Krystyna Wulert

KPCK | A gdyby tak zamieszkać w Barcelonie?

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczyna spotkanie z cyklu …i żeby się spotkać i pogadać z Agnieszką Łukomską Prowadzenie: Alicja Kaszyńska   Jeśli uważasz, że przeprowadzka do miejsca, o którym marzysz wydaje się nierealna, koniecznie przeczytaj tę książkę.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kpck-a-gdyby-tak-zamieszkac-w-barcelonie/

KPCK | A gdyby tak zamieszkać w Barcelonie

Bydgoskie Centrum Sztuki | Bingo Tour

15 czerwca wielka trasa Bingo Tour zawita do Bydgoszczy! Lisandra to Krakowska Drag Queen, które poprzez swój sposób bycia zraża pozytywną energią inne osoby, nazywa również Krakowską Ciocią, która dba o innych, troszczy się, chce gawędzić i wspólnie spędzić czas

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoskie-centrum-sztuki-bingo-tour/

Bydgoskie Centrum Sztuki | Bingo Tour

Galeria Wspólna | Jola Brejdak. Słuchając ciszy

Galeria Wspólna zaprasza 13 czerwca, na wernisaż wystawy Słuchając ciszy Joli Brejdak

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/galeria-wspolna-jola-brejdak-sluchajac-ciszy/

Galeria Wspólna | Jola Brejdak

KINO PLENEROWE NA LEŚNYM | SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA

CDI Konsultanci Budowlani oraz Stowarzyszenie KolorOFFon zapraszają na pokaz filmu Szczęście Mikołajka Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat mały chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wia­domo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kino-plenerowe-na-lesnym-szczescie-mikolajka/

KINO PLENEROWE NA LEŚNYM | SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA

Młyny Rothera | 20 dni w Mariupolu

Młyny Rothera zapraszają na pokaz filmu dokumentalnego ,,20 dni w Mariupolu” i na rozmowę po projekcji. Jest to bezkompromisowy dokument, którego nie da się zapomnieć, relacja dokumentująca zagładę tytułowego miasta, autorstwa jedynego dziennikarza, który pozostał w nim do końca, nagrodzonego Pulitzerem Mścisława Czernowa. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mlyny-rothera-20-dni-w-mariupolu/

Młyny Rothera | 20 dni w Mariupolu

DKF Niespodzianka | Monster

Nagrodzony Złotą Palmą Hirokazu Koreeda powraca z nowym, subtelnym i niezwykle poruszającym filmem. W „Monsterze” tworzy pełną zaskoczeń, doskonale skonstruowaną opowieść o dziecięcych tajemnicach. Film ukazuje trzy perspektywy tej samej, z pozoru prostej, historii.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/dkf-niespodzianka-monster/

DKF Niespodzianka | Monster

Kino Jeremi | KOS

Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz „Kos” Kościuszko, który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kino-jeremi-kos/

Kino Jeremi | KOS

Runmageddon Bydgoszcz 2024

W poprzednim sezonie Bydgoszczanie pokazali prawdziwe serducho do walki na trasie, dlatego Już 15 czerwca 2024 odpalamy RUNMAGEDDON BYDGOSZCZ PARK MYŚLĘCINEK! Dostępne formuły: Zmierz się ze swoimi lękami, odkryj własne możliwości i poczuj dreszcz adrenaliny na własnej skórze! ZAPISY ONLINE możliwe również w trakcie trwania eventu, w miarę dostępności miejsc w poszczególnych seriach.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/runmageddon-bydgoszcz-2024/

Runmageddon Bydgoszcz 2024

Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego 2024

Zapraszamy 15 czerwca, na Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego – najstarszy, nieprzerwanie organizowany nocny maraton w Polsce! Zawody narodziły się przy okazji 100. Maratonu Dominika Drygalskiego i odbyły się za dnia w lutym 2007 roku. Zyskały jednocześnie nazwę główną czyli Maraton Kanału Bydgoskiego, tak tworzyła się historia!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/nocny-maraton-kanalu-bydgoskiego-2024/

Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego 2024

Rajd Rowerowy na Łąki Studzienieckie – RSP2024

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów na niezapomniany rajd z Bydgoszczy spod Ratusza na Starym Rynku do urokliwych Łąk Studzienieckich. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/rajd-rowerowy-na-laki-studzienieckie-rsp2024/

Rajd Rowerowy na Łąki

Wakepark Bydgoszcz | Bydgoski Piknik Sportowy 2024

Zapraszamy drugą edycję Bydgoskiego Pikniku Sportowego. Proponujemy wspólne, aktywne spędzenie czasu wszystkim osób które związane ze sportem amatorskim. Na pikniku będziecie mogli nie tylko spotkać się z innymi aktywnymi sportowo osobami, poznać ofertę bydgoskich klubów ale również uczestniczyć w ciekawych warsztatach. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wakepark-bydgoszcz-bydgoski-piknik-sportowy-2024/

Bydgoski Piknik Sportowy 2024

Bydgoska Masa Krytyczna | Nocny Rajd Ulicami Miasta

Bydgoska Masa Krytyczna zaprasza na wydarzenia związane z rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoska-masa-krytyczna-nocny-rajd-ulicami-miasta/

Nocny Rajd Ulicami Miasta

Zielone Arkady | Pokaz kotów rasowych

Zielone Arkady zaprasza na kociastyczny dzień! Zobacz mruczące czworonogi wielu ras, o cudownym umaszczeniu i ubarwieniu sierści. W Zielonych Arkadach możesz również porozmawiać z hodowcami, wziąć udział w wyborach i konkursach z nagrodami! W programie mnóstwo atrakcji dla każdego miłośnika mruczków:

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zielone-arkady-pokaz-kotow-rasowych/

Zielone Arkady | Pokaz kotów rasowych

Ceramika dla Każdego – warsztaty dla dorosłych

Uczestnicy warsztatów pracują w glinie, w materiale, który jest bardzo plastyczny i przyjazny, a po wypaleniu trwały. Poznają także techniki formowania prostych form użytkowych. Wypalone prace są malowane i zabierane do domu. Na zajęciach powstają figurki, płaskorzeźby, a także formy użytkowe jak kubki, doniczki czy wazony. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/ceramika-dla-kazdego-warsztaty-dla-doroslych/


Galeria Pomorska | Magia zapachu – czerwcowe warsztaty dla kobiet

Tajemnicze składniki, niecodzienne odkrycia i piękne zapachy – to wszystko już 15 czerwca czeka na kobiety w Galerii Pomorskiej. Podczas kolejnej odsłony cyklu bezpłatnych warsztatów pt. „Kobieta w Galerii” panie będą mogły stworzyć własnoręcznie unikatowe perfumy. Ruszyły już zapisy na stronie internetowej.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/galeria-pomorska-magia-zapachu-czerwcowe-warsztaty-dla-kobiet/

Galeria Pomorska | Magia zapachu

ROCK & VINYL | Kiermasz płyt winylowych 06/2024

W sobotę 15.06.2024 w Focus Bydgoszcz kolejna edycja Kiermaszu płyt winylowych i CD  Zaprzyjaźnieni wystawcy z całej Polski przywiozą skrzynki wypchane najlepszymi winylami i CD. Dużo NOWOŚCI z zagranicznych dostaw!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/rock-vinyl-kiermasz-plyt-winylowych-06-2024/

Kiermasz płyt winylowych 06