Wydarzenia tygodnia | Bydgoszcz 27-31 grudnia 2023 r.

Ostatni tydzień starego roku jest stosunkowo spokojny pod względem wydarzeń, ale niosący ze sobą atmosferę oczekiwania na nadejście Nowego Roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim przeglądem!

Zobacz, co się dzieje w Bydgoszczy! Czeka na Ciebie prawdziwa dawka rozrywki! Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik po wszystkich wydarzeniach, które musisz zobaczyć.

Opera Nova | KONCERT SYLWESTROWO-NOWOROCZNY 

Opera Nova w Bydgoszczy zaprasza na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne, które zawsze są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie. W tegorocznej edycji czeka na nas osiem koncertów, a to oznacza osiem wieczorów szampańskiej zabawy Czas trwania: 2 godziny 40 minut, w tym jedna przerwaWykonawcy: Soliści, chór, balet i orkiestra Opery Nova w Bydgoszczyreżyseria:

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-koncert-sylwestrowo-noworoczny-2/

Opera Nova | KONCERT SYLWESTROWO-NOWOROCZNY 

Filharmonia Pomorska | Koncert Sylwestrowy

Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy zaprasza na Koncert sylwestrowy. To niezwykłe wydarzenie, które dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń i wzruszeń. Nasza Orkiestra Symfoniczna pod batutą Sławomira Chrzanowskiego oraz wspaniali soliści zaprezentują wyjątkowy program, podczas którego zabrzmi uwielbiana przez wszystkich i znana na całym świecie muzyka operowa i operetkowa!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-koncert-sylwestrowy/

Filharmonia Pomorska | Koncert Sylwestrowy

Kolędy Polskie

Kolędy Polskie. Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta! Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nadchodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/koledy-polskie/

Kolędy Polskie

Grupa MoCarta wśród gwiazd

✨Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego? Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki? Ten występ to humor, elegancja i najlepsza muzyka?? To rozrywka dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/grupa-mocarta-wsrod-gwiazd/

Grupa MoCarta wśród gwiazd

Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka – MELO-nie-DRAMAT – koncert noworoczny

Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Melo-nie-dramat” z udziałem niezrównanego satyryka, poety, aktora i gitarzysty – Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas noworocznego występu artyści dostarczą nam mnóstwo rozrywki i pięknych chwil przygotowanych specjalnie na tę okazję. Andrzej Poniedzielski – znany zarówno z twórczości satyrycznej, jak i jako autor piosenek dla wielu artystów

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/andrzej-poniedzielski-i-sylwia-rozycka-melo-nie-dramat-koncert-noworoczny/

Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka – MELO-nie-DRAMAT - koncert noworoczny

Teatr Kameralny w Bydgoszczy | TYLKO MNIE POPROŚ DO TAŃCA

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na monodram muzyczny „Tylko mnie poproś do tańca” Katarzyna Kłaczek z piosenkami Anny Jantar Co może stworzyć największy kontrast na scenie?Hamlet i tor gokartowy? Opera o piłkarskich kibicach?Nawet największe skrajności mogą mieć wspólny mianownik. Katarzyna Kłaczek, aktorka i pomysłodawczyni monodramu muzycznego „Tylko mnie poproś do tańca” chce otworzyć przed Wami dwa muzyczne światy.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-w-bydgoszczy-tylko-mnie-popros-do-tanca/

TYLKO MNIE POPROŚ DO TAŃCA

Teatr Kameralny w Bydgoszczy | JANA KACZMARKA TIVI DE DOMO

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „JANA KACZMARKA TIVI DE DOMO” Jan Kaczmarek, satyryk i bard znany z Kabaretu Elita i radiowego Studia 202, pisał dowcipne, błyskotliwe, a nieraz i gorzkie teksty o otaczającej nas rzeczywistości i o nas samych. „Tiwi de domo”, to wybór jego najważniejszych piosenek, które zostaną zaśpiewane przez aktorów 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-w-bydgoszczy-jana-kaczmarka-tivi-de-domo/

Teatr Kameralny w Bydgoszczy | JANA KACZMARKA TIVI DE DOMO

Otwarta Przestrzeń Światłownia | W tanecznych rytmach – Steffi Mal i Paweł Wenderski

Otwarta Przestrzeń Światłownia, 29 grudnia, zaprasza na koncert W tanecznych rytmach. Usłyszymy covery znanych utworów polskich i zagranicznych. Steffi Mal (Stefania Malinowska) – bydgoska wokalistka, uzdolniona muzycznie i plastycznie. Animatorka imprez dla dzieci i dorosłych. Trenowała gimnastykę akrobatyczną na obiektach sportowych KKS „Brda” i WKS „Zawisza”. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/otwarta-przestrzen-swiatlownia-w-tanecznych-rytmach-steffi-mal-i-pawel-wenderski/

Otwarta Przestrzeń Światłownia | W tanecznych rytmach

Tupot Poetycki #80 | SLAM

Grudzień to urodziny TUPOTU POETYCKIEGO. Zapraszamy na 80 odcinek w 8. urodziny.  Na życzenie slamerów pierwszy SLAM z tematem! W pierwszej części eliminacyjnej możliwość, nie obowiązek skorzystania z tematu i formy. Na skraju świątecznej, rybno — sałatkowej atmosfery i noworocznego odliczania rzucamy hasło: BAJKA! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/tupot-poetycki-80-slam/

Tupot Poetycki #80

Metalowe Zakończenie Roku vol. IX

Zapraszamy 29 grudnia na IX edycję Metalowego Zakończenia Roku w Bydgoszczy! Tym razem zagrają dla Was sami starzy wyjadacze: VINCENT, WOLF SPIDER, GRZEGORZ KUPCZYK & CETI prezentując cały album Turbo „Dorosłe Dzieci” oraz POLISH METAL ALLIANCE z gośćmi specjalnymi! 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/metalowe-zakonczenie-roku-vol-ix/

Metalowe Zakończenie Roku

Over the Under Pub | Sound System Culture Heavyweight Dance Night  

Ruff Puff meets Mantra Rockers czyli zimowa operacja sound systemowa w Over the Under pub. Pozytywna wibracja w rytmach winylowej selekcji Roots&Culture. ‌Ruff Puff Sound System to bydgoski kolektyw, pormotorzy, właściciele własnego zestawu głośników, pasjonaci muzyki reggae dub od 16 lat na scenie. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/over-the-under-pub-sound-system-culture-heavyweight-dance-night/

Over the Under Pub | Sound System Culture

Zapraszamy także na nasz przegląd ofert sylwestrowych!

Gdzie spędzić Sylwestra w Bydgoszczy 2023

Przedstawiamy Państwu propozycje balów, imprez oraz sylwestrowych kolacji, które odbędą się w Bydgoszczy i okolicach.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/aktualnosci/gdzie-spedzic-sylwestra-w-bydgoszczy-2023/

sylwester w Bydgoszczy 2023