Weekend w Bydgoszczy | 24-26 listopada

Co ciekawego czeka nas w nadchodzący weekend, od 17 do 19 listopada w Bydgoszczy? Przygotowaliśmy dla Was listę wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych.

W programie znajdziecie nie tylko teatralne spektakle, energetyczne koncerty, operowe arcydzieła, fascynujące wystawy w prestiżowych muzeach oraz projekcje najnowszych filmów, ale także emocjonujące wydarzenia sportowe dla fanów aktywności fizycznej. Będą także specjalne imprezy dla najmłodszych, pełne radości i kreatywnej zabawy.

Zaplanujcie już teraz swój weekend, aby nie przegapić żadnej z tych fantastycznych okazji! Niech te trzy dni będą pełne różnorodnych przeżyć dla całej rodziny.

Skorzystaj z naszego zestawienia najważniejszych wydarzeń w Bydgoszczy i zapisz daty, aby dołączyć do nas i przeżyć niezapomniane chwile w tym uroczym mieście. Nie przegap tej okazji – już teraz odkryj wyjątkowe wydarzenia w Bydgoszczy!

Oto nasze zestawienie!

Roxie Węgiel

24 listopada zapraszamy na koncert Roxie Węgiel w Fabryce Lloyda! To idealna okazja do wspólnego zakończenia roku szkolnego i świętowania początku wakacji. Podczas koncertu usłyszycie największe hity młodej wokalistki oraz utwory z najnowszej płyty „13+5”. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/roxie-wegiel/


Daria ze Śląska – Pierwsza Trasa

Daria ze Śląska tu była. Daria ze Śląska to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która w bardzo krótkim czasie zdobyła wielką popularność. Piosenki Darii są pełne wrażliwości, szczerości i wyjątkowego nastroju. Zapraszamy na najbliższe koncerty, podczas których usłyszymy materiał artystki z debiutanckiej płyty „Tu była”, wydanej wiosną 2023 przez wytwórnię Jazzboy Records. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/daria-ze-slaska-pierwsza-trasa/


Teatr Polski | Buka (premiera)

24 listopada w Teatrze Polskim w Bydgoszczy odbędzie się kolejna premiera tego sezonu – spektakl „Buka” w reżyserii Olgi Turutii-Prasolovej. Premiera „Buki” miała odbyć się 5 marca 2022 roku w Ukraińskim Akademickim Teatrze Muzyczno-Dramatycznym im. W. Wasilki w Odessie. Próby do produkcji przerwała pełnoskalowa inwazja Rosji na Ukrainę 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-polski-buka-premiera/

Teatr Polski | Buka (premiera)

Młyny Rothera | II Festiwal Filozofii

Festiwal Filozofii to świetna okazja, by przekonać się, czym jest, czym nie jest, a czym być może filozofia. Zachęcamy do wzięcia udziału w prawdziwym święcie filozofii i filozofów – być może to szansa na zadanie nurtujących od dawna pytań? Festiwal Filozofii to święto myślenia, które odbywa się w zabytkowych wnętrzach Młynów Rothera w Bydgoszczy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mlyny-rothera-ii-festiwal-filozofii/

II Festiwal Filozofii

Filharmonia Pomorska | Misa a Buenos Aires

Filharmonia Pomorska zaprasza 24 listopada na koncert Misa a Buenos Aires – klasycznej mszy z tradycyjnym tangiem. Misa a Buenos Aires znana jako Misatango napisana została w 1995r. Światowa premiera odbyła się 17 sierpnia 1996r. w Teatro Broadway w Buenos Aires. Utwór był wykonywany na całym świecie, często z kompozytorem jako pianistą. Uważany jest za popisowe dzieło Martína Palmieriego.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-misa-a-buenos-aires/

Filharmonia Pomorska | Misa a Buenos Aires

Opera Nova | FAUST

Opera Nova zaprasza na pięcioaktową operę Charles’a Gounoda do libretta Jules’a Barbiera i Michela Carrégo, luźno oparta na pierwszej części dramatu Johanna Wolfganga Goethego o tym samym tytule. Akcja Fausta umiejscawia bohaterów w okresie I wojny światowej. Imponująca scenografia Mariusza Napierały sugeruje industrialne przestrzenie, nad którymi zawisły bomby,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-faust/


Teatr Kameralny | Strach się bać

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na premierowy spektakl dla dzieci w wieku 5+. „Strach się bać” to opowieść o strachu na wróble, który ma pewien mankament . Malina Prześluga to osoba, która wespół z Martą Guśniowską popchnęła polski teatr dla dzieci o lata świetlne do przodu. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-strach-sie-bac/


TERESA WERNER I PASCAL SILVA

Zapraszamy na Andrzejkową Galę Teresy Werner. Gość specjalny z Dominikany – Pascal Silva!  Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert Teresy Werner i Pascala Silvy. Piosenki gorące jak karaibska plaża, romantyczne jak zachody słońca na Dominikanie. Koncert pełen cudownych wrażeń!  Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teresa-werner-i-pascal-silva/

TERESA WERNER I PASCAL SILVA

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

Jedna z najpopularniejszych na świecie komedii autorstwa cenionego i szanowanego Robina Hawdona. 🤵🏻👰🏻Ślub doskonały🤵🏻👰🏻 to błyskotliwa historia o dylemacie miłosnym i odwiecznej walce serca z rozumem. 💣Niesamowicie wartka akcja, błyskotliwe dialogi i doskonały humor sprawiają, że „Ślub doskonały” cieszy się nieustającą popularnością.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/slub-doskonaly-i-ze-cie-nie-opuszcze-az-do-smiechu/


Fabryka Lloyda | Nocny Kochanek

Trasa koncertowa “O Jeden Koncert Za Daleko Tour” to wycieczka po Polsce, promująca czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem “O Jeden Most Za Daleko”! „O Jeden Most Za Daleko” to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej – od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/fabryka-lloyda-nocny-kochanek/

Fabryka Lloyda | Nocny Kochanek

Igo – Jesienna trasa

Po letnich festiwalach i udziale IGO w orkiestrze Męskiego Grania🎸 zapraszamy na kolejną trasę koncertową. 🍂Jesienią artysta odwiedzi Katowice, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań i Łódź by ponownie spotkać się z fanami🔥 Podczas koncertów nie zabraknie utworów z pierwszej solowej płyty IGO, a także największych przebojów Bass Astral x Igo

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/igo-jesienna-trasa/


Pałac Młodzieży | Koncert z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

Serdecznie zapraszamy 24 listopada na Koncert z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia “O Misiu, który jeździł…”.  godz. 10:30 – koncert dla grup zorganizowanych obowiązują wcześniejsze zapisy kontakt: mispysiu@wp.pl godz. 17:00 – dla wszystkich zainteresowanych, wstęp wolny Patronat nad imprezą objął Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/palac-mlodziezy-koncert-z-okazji-swiatowego-dnia-pluszowego-misia/

Dnia Pluszowego Misia

Wystawa animatronicznych dinozaurów Dinoworld

25 listopada w Bydgoszczy zostanie otwarta wyjątkowa wystawa animatronicznych dinozaurów Dinoworld. Z bliska można podziwiać te gigantyczne gady, które poruszają się, mrugają i ryczą jak żywe. Jest to okazja do zapoznania się z różnorodnymi gatunkami prehistorycznych zwierząt, które są odtworzone w formacie 1:1 – w najdrobniejszych szczegółach. Zabawny park rozrywki dla wszystkich grup wiekowych i preferencji z rodziną i przyjaciółmi.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/wystawa-animatronicznych-dinozaurow-dinoworld/

Wystawa animatronicznych dinozaurów Dinoworld

Filharmonia Pomorska | Bajki symfonicznie – multimedialny koncert dla dzieci

Filharmonia Pomorska zaprasza na wyjątkowy wieczór, który przeniesie wszystkich słuchaczy w świat niezapomnianych bajek. Podczas trwania koncertu, na ekranie wyświetlone zostaną piękne animacje, które odzwierciedlą ich fabułę. Na estradzie wystąpią aktorzy, którzy wcielą się w postacie bajkowe. Te wszystkie elementy wspaniale współgrając z muzyką, stworzą jednolitą opowieść, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-bajki-symfonicznie-multimedialny-koncert-dla-dzieci/

Filharmonia Pomorska | Bajki symfonicznie

Klub Kuźnia |  SOFT MACHINE Other Doors Tour

Zapraszamy na koncert brytyjskiego zespołu SOFT MACHINE. Od najwcześniejszych występów jako psychodeliczny zespół, dzielił scenę z Pink Floyd Syda Barretta i Jimi Hendrix Experience, aż do bycia jedną z najbardziej znanych europejskich grup „fusion”, która wywarła wpływ na kilka pokoleń zespołów, współczesnych eksperymentatorów muzyki. Podczas gdy skład Soft Machine zmieniał się wiele razy od czasów

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/klub-kuznia-soft-machine-other-doors-tour/

Klub Kuźnia |  SOFT MACHINE Other Doors Tour

KULTURA BASSU VOL. 33

Serdecznie zapraszamy na 33. edycję naszego cyklu. Gośćmi będą: prosto z nad morza, Szczeciński Easy Nuah Sound, wychowany w Tczewie, a od niedawna zamieszkały w Bydgoszczy Pazurtupaka Rec, za warstwę wokalną odpowiedzialny będzie Elbląski wojownik Mc PolishMan. Easy Nuh Sound – duet ze Szczecina, na który składa się Kordi i Lil Cookie.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kultura-bassu-vol-33/

KULTURA BASSU VOL. 33

FESTIWAL JAZZ WATER MEETING

Zapraszamy 25 listopada na Koncert Inauguracyjny FESTIWALU JAZZ WATER MEETING Wystąpią: W programie:„Nowowiejski w wielu wymiarach” Opracowywanie na jazzowo muzyki poważnej ma długą historię, zainicjowaną już w latach 50-tych przez słynny Modern Jazz Quartet. Krzysztof Herdzin, jako klasycznie wykształcony pianista będący również rasowym jazzmanem wielokrotnie podejmował wyzwania związane z aranżacjami utworów klasycznych. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/festiwal-jazz-water-meeting/

FESTIWAL JAZZ WATER MEETING

669 Spektakularnych Chwil z Minionych Edycji Festiwalu

Specjalnie dla Was zupełnie abstrakcyjne, absurdalne i nikomu nie potrzebne do życia (chociaż pewnie całkiem przyjemne do oglądania) historie inspirowane Waszymi słowami i wspomnieniami. Będzie szybko, będzie dziko, będzie fajnie. Serdecznie zapraszamy do podjęcia roli aktywnych świadków narodzin Tere Fere Festu,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/669-spektakularnych-chwil-z-minionych-edycji-festiwalu/

669 Spektakularnych Chwil z Minionych Edycji Festiwalu

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Sytuacje/Relacje 2023

Serdecznie zapraszamy na nadchodzącą odsłonę Festiwalu Teatralnego Sytuacje/Relacje. Wszystkie przedstawienia wyróżniają się doskonałym poziomem artystycznym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami scenicznymi, które odbiegają od utartych form i poszukują swobody wyrazu artystycznego. Festiwal SYTUACJE/RELACJE to miejsce dialogu, wymiany myśli i konfrontacji poglądów na temat teatru eksperymentalnego, 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/miedzynarodowy-festiwal-teatralny-sytuacje-relacje-2023/

Sytuacje/Relacje 2023

Muzeum Okręgowe | Bydgoszcz małego Mariana

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ na kolejne spotkanie w ramach projektu „Coś dla ciała, umysłu i duszy. Zdrowi i aktywni seniorzy w Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy”. Tym razem przeniesiemy się w czasy dzieciństwa i wczesnej młodości Mariana Rejewskiego. Czym żyła Bydgoszcz w okresie 1905-1923? 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-bydgoszcz-malego-mariana/

Muzeum Okręgowe | Bydgoszcz małego Mariana

Toniebajka | Będzie zaśpiewane – warsztat śpiewaczy dla kobiet

Zapraszamy na warsztat dedykowany wszystkim kobietom, młodym, mniej lub bardziej dojrzałym, które mają wolę i chęć zapoznać się z folklorem pieśniowym swojego regionu. Pieśni zaproponowane do nauki zostały zarejestrowane przez Anne Jachninę, wieloletnią pracowniczkę Polskiego Radia PiK, miłośniczkę i popularyzatorkę lokalnego folkloru, laureatkę nagrody im. Oskara Kolberga.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/toniebajka-bedzie-zaspiewane-warsztat-spiewaczy-dla-kobiet/

Toniebajka | Będzie zaśpiewane

Muzeum Okręgowe | Hollywoodzki uśmiech

Zapraszamy na wykład prof. Krzysztofa Trojanowskiego (UMK), z cyklu Historia mody – Hollywoodzki uśmiech Piątek, 24 listopada 2023, godz. 17.00 Białe i równe zęby od wieków były wysoko cenionym, choć nieczęsto spotykanym atrybutem urody i zdrowia. Estetykę poprawiały wynalezione w XVIII wieku we Francji protezy porcelanowe, popularne wśród artystów korygujące nakładki, wybielające pomady i licówki.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-hollywoodzki-usmiech/

Muzeum Okręgowe | Hollywoodzki uśmiech

Muzeum Okręgowe | EkoRok w zdrowiu i przyrodzie – Rodzinne Andrzejki

Podczas spotkania dowiemy się o dawnych tradycjach i zwyczajach, związanych z okresem przygotowań do zimy. Opowiemy o dawnych sposobach odczytywania znaków przyrody i wierze w świat sennych przepowiedni. Całość dopełnią warsztaty tworzenia świec z węzy pszczelej. Zajęcia dla rodzin Wstęp: Obowiązuje bilet specjalny

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-ekorok-w-zdrowiu-i-przyrodzie-rodzinne-andrzejki/

Muzeum Okręgowe | EkoRok w zdrowiu

Galeria Miejska bwa | SZ(T)UKA KOBIET. Odkrywanie, odzyskanie, przywracanie, wznawianie

Twórczość Iwony Lemke-Konart pod hasłem „czym, straciłam, najbardziej, zyskałam, najczęściej, gdzie, czym, prola” zostanie zaprezentowana w galerii BWA w Bydgoszczy w formie prezentacji multimedialnych i filmów. Twórczość Iwony Lemke-Konart konceptualistki performerki, fotografki, autorki, filmów przedstawicielki awangardy lat 80. XX w. stała się punktem wyjścia do dyskusji wokół tematu znikania artystek z historii sztuki; tworzących kobiet,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/galeria-miejska-bwa-sztuka-kobiet-odkrywanie-odzyskanie-przywracanie-wznawianie/

Galeria Miejska bwa | SZ(T)UKA KOBIET

Zakład? | Katarzyna Kociniewska | Azerbejdżan

Zapraszamy na spotkanie o Azerbejdżanie, który grupa 8 przyjaciół przemierzyła we wrześniu tego roku rowerami. Nowy cykl w Zakładzie! To spotkania z podróżnikami i opowieści o różnych zakątkach świata.  „Rowerem przez Azerbejdżan – kraj ognia, błotnych wulkanów, herbaty i sumaka”. Katarzyna Kociniewska Postaramy się pokazać ten mało znany i gościnny kraj.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zaklad-katarzyna-kociniewska-azerbejdzan/

Zakład? | Katarzyna Kociniewska

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie z Teresą Hoppe – autorką książki o Antonim Abrahamie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Teresą Hoppe, autorką książki “Antoni Abraham (1869-1923). Zarys biografii”.  To wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2023 roku (sobota) o godzinie 11:00 w sali wystawowej WiMBP, znajdującej się przy ulicy Jana Kazimierza 2 w Bydgoszczy. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-spotkanie-z-teresa-hoppe-autorka-ksiazki-o-antonim-abrahamie/

Biblioteka Główna WiMBP | Spotkanie z Teresą Hoppe

PAŁAC LUBOSTROŃ | Z okazji Andrzejek

Dyrektor Pałacu Lubostroń Aleksandra Nowakowska zaprasza serdecznie w niedzielę, 26 listopada 2023 roku na 298. Koncert Pałacowy. W programie wydarzenia: W programie koncertu: Agnieszka PiassUrodziła się w Poznaniu. W roku 2002 ukończyła z wyróżnieniem Wydział Wokalno-Aktorski w klasie śpiewu prof. Katarzyny Rymarczyk w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/palac-lubostron-z-okazji-andrzejek/

PAŁAC LUBOSTROŃ | Z okazji Andrzejek

ELJAZZ | Stara Szkoła

Klub Eljazz zaprasza 25 listopada na koncert zespołu Stara Szkoła. Koncert zapowiada wydanie nowego krążka Zespół Stara Szkoła. Stara Szkoła ponownie w Eljazz. Tomek – autor tekstów i muzyki w Starej Szkole to niezwykle płodny twórca, dlatego będą nowości   Zapraszamy tych z Państwa, którzy już znają naszą muzykę i serdecznie zapraszamy do jej poznania,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/eljazz-stara-szkola/

ELJAZZ | Stara Szkoła

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Zbir i anioł – Marcin Jaracz

Otwarta Przestrzeń Światłownia, 24 listopada, zaprasza na koncert Zbir i anioł Marcina Jaracza Marcin Jaracz– z wykształcenia psycholog, z zamiłowania muzykant. Tym razem wybrałem się w podróż śladami amerykańskich pieśniarzy, którzy wyśpiewują piach i pył wielkich bezdroży swojego kraju. Będą Townes van Zandt i Johnny Cash, znajdzie się też kilka moich autorskich utworów.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/otwarta-przestrzen-swiatlownia-zbir-i-aniol-marcin-jaracz/

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Zbir i anioł

NAPOLEON

Ridley Scott to reżyser takich znakomitych filmów jak “Blade Runner” oraz “Gladiator”. W tym roku zobaczymy premierę jego kolejnej produkcji – “Napoleona”. Będzie ona opowiadać o drodze do władzy nad Europą francuskiego cesarza widzianej przez pryzmat jego związku z cesarzową Józefiną.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/napoleon/

NAPOLEON

Dzień otwarty programu „Chodź na Łyżwy” w Bydgoszczy

26.11.2023 na lodowisku Torbyd w Bydgoszczy odbędą się bezpłatne zajęcia z łyżwiarstwa figurowego oraz pokazy trenerów i zawodników. Wydarzenie, którego organizatorami jest klub sportowy ice’n’roll oraz Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, realizowane jest w ramach programu „Chodź na Łyżwy”. Impreza odbędzie się już po raz czwarty i odbędzie się w godzinach 13:20 – 15:15. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/final-akcji-chodz-na-lyzwy-z-mistrzami-w-bydgoszczy/

Chodź na Łyżwy

Focus Bydgoszcz | Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim

Fani żużla będą mogli poznać karierę Wiktora Przyjemskiego od kulis, a także świętować jego przejście do nowego klubu. O karierze sportowej marzy wielu chłopców. Jednak bardzo często droga do realizacji marzeń jest długa i kręta, dlatego tylko nielicznym to się udaje. Przykładem utalentowanego żużlowca młodego pokolenia jest Wiktor Przyjemski. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/focus-bydgoszcz-spotkanie-z-wiktorem-przyjemskim/

Focus Bydgoszcz | Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim

FOCUS Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2023

Już po raz piąty spotkamy się na Wyspie Młyńskiej, aby rywalizować w najzimniejszej imprezie sportowej w Bydgoszczy! Tradycyjnie zapraszamy wszystkich śmiałków do udziału w naszym wydarzeniu! Przygotowaliśmy dla Was:– NOWOŚCI – dystans 50 m KIDS (dla dzieci 11-15 lat) oraz DUETY DO METY (2 x 50 metrów – osoba dorosła z dzieckiem do 18 lat),

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/focus-ice-swimming-bydgoszcz-festival-2023/

FOCUS Ice Swimming Bydgoszcz Festival 2023

Enea Bydgoszcz Triathlon 2024

Po raz trzeci zapraszamy Was na cykl zawodów POD DACHEM! Enea Bydgoszcz Triathlon POD DACHEM to 6 startów, które odbędą się od listopada 2023 do maja 2024. Enea Bydgoszcz Triathlon POD DACHEM to cykl 6 startów, które odbędą się od listopada 2023 do maja 2024.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/enea-bydgoszcz-triathlon-2024/

Enea Bydgoszcz Triathlon 2024

BYDGOSKA STREFA GIER BEZ PRĄDU 25

To już przedostatni raz zobaczymy się w tym roku na wydarzeniu Bydgoskiej Strefy Gier bez Prądu, które odbędzie się w Młynach Rothera. To ostatnie zmagania przed finałowe w naszej LIDZE i ostatni TURNIEJ w tym roku! Od organizatora: Na tym wydarzeniu będzie wspierać nas wydawnictwo G3.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoska-strefa-gier-bez-pradu-25/

BYDGOSKA STREFA GIER BEZ PRĄDU 25

Piknik strzelecki BTS Kaliber

BTS Kaliber zaprasza na piknik strzelecki, który odbędzie się 26 listopada 2023 r.  Impreza zaczyna się o godzinie 10.00 i kończy o godz. 15.00. Strzelanie odbywa się na strzelnicy wojskowej, przy ul. Rynkowskiej w Bydgoszczy. Na miejscu udostępniamy broń palną: Każda osoba strzela pod opieką instruktora.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/piknik-strzelecki-bts-kaliber-2/

Piknik strzelecki BTS Kaliber

Music Cafe Szpulka | Giełda Winyli i Płyt CD

Giełda muzyczna to świetna okazja do zdobycia poszukiwanej płyty lub kasety wśród kilku tysięcy nośników! Posiadamy rzadkie stare kolekcjonerskie wydania w super stanach oraz współczesne wydania w świetnych cenach! Wydarzenie odbędzie się w Music Cafe Szpulka, która mieści się w Miejskim Centrum Kultury Bydgoszczy przy ul. Karola Marcinkowskiego 12-14

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/music-cafe-szpulka-gielda-winyli-i-plyt-cd/

Giełda Winyli i Płyt CD

24-26|11|2023

Różne lokalizacje
Bydgoszcz