Weekend w Bydgoszczy | 17-19 listopada


Zapraszamy w sobotę na uroczyste rozpoczęcie Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. A co jeszcze czeka nas w najbliższy weekend, od 17 do 19 listopada? Oto pełne zestawienie wydarzeń kulturalnych: teatralne spektakle, koncerty, opera, fascynujące wystawy w muzeach oraz projekcje najnowszych filmów.

Skorzystaj z naszego zestawienia najważniejszych wydarzeń w Bydgoszczy i zapisz daty, aby dołączyć do nas i przeżyć niezapomniane chwile w tym uroczym mieście. Nie przegap tej okazji – już teraz odkryj wyjątkowe wydarzenia w Bydgoszczy!

Oto nasze zestawienie!

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2023

Zapraszamy do udziału w Bydgoskim Jarmarku Świątecznym, który w tym roku potrwa aż 35 dni! Zobacz listę wystawców, program i mapę tegorocznego jarmarku. Bydgoski Jarmark Świąteczny rozpocznie 18 listopada, a zakończy 22 grudnia 2023 roku. Będzie czynny codziennie od godz. 13.00 do 20.00, a w piątek i sobotę do 21:00. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/bydgoski-jarmark-swiateczny-2023/


Kabaret Neo-Nówka – nowy program: Tradycje Polskie

⭐ Najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka – Tradycje Polskie już w sprzedaży!? Podobno “tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno?? Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wieczoru? Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!??? Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kabaret-neo-nowka-nowy-program-tradycje-polskie/


Filharmonia Pomorska | Koncert kopernikański

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki zaprasza na “Koncerty kopernikańskie”! Symfonia “Jowiszowa” C-dur Wolfganga Amadeusa Mozarta to jedno z najdoskonalszych dzieł kompozytora, stanowiące ukoronowanie jego twórczości symfonicznej. Przydomek „Jowiszowa” został jej nadany przez niemieckiego impresario Johanna Petera Salomana od imienia rzymskiego boga nieba, burzy i deszczu – Jowisza

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/filharmonia-pomorska-koncert-kopernikanski/

Filharmonia Pomorska | Koncert kopernikański

Teatr Kameralny | Strach się bać

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na premierowy spektakl dla dzieci w wieku 5+. „Strach się bać” to opowieść o strachu na wróble, który ma pewien mankament . Malina Prześluga to osoba, która wespół z Martą Guśniowską popchnęła polski teatr dla dzieci o lata świetlne do przodu. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-kameralny-strach-sie-bac/


Teatr Polski | Ostatnie dni Eleny i Nicolae Ceaușescu

Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na premierę spektaklu Ostatnie dni Eleny i Nicolae Ceaușescu w reżyserii Wojciecha Farugi. W nowym, autorskim tekście Julii Holewińskiej „Ostatnie dni Eleny i Nicolae Ceaușescu” twórcy i twórczynie przyglądają się zmierzchowi dyktatury rumuńskich przywódców. Dramat pokazuje upadek władców, śledzi etapy, w których z bogów s

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/teatr-polski-ostatnie-dni-eleny-i-nicolae-ceausescu/


36. AFF-Era Filmowa

Zapraszamy do Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy na 36. AFF-Erę Filmową! Przed nami intensywny weekend w dniach 17-19 listopada 2023, podczas którego z uwagą oglądać będziemy świetne filmy polskie i zagraniczne, wysłuchamy mądrych wystąpień filmoznawców, z zaangażowaniem uczestniczyć będziemy w warsztatach,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/36-aff-era-filmowa/

36. AFF-Era Filmowa

Fabryka Lloyda | Anita Lipnicka – Śnienie 

Fabryka Lloyda zaprasza, 11 listopada, na koncert Anity Lipnickiej promujący nowy album Śnienie Po 6 latach od wydania albumu “Miód i dym”, Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć,

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/fabryka-lloyda-anita-lipnicka-snienie/

Fabryka Lloyda | Anita Lipnicka – Śnienie 

Old Film Festival 2023

Zapraszamy na trzecią edycję OLD FILM FESTIVAL – przegląd kinematografii z pierwszej połowy XX wieku: niemego, udźwiękowionego i dźwiękowego. Old Film Festival odbędzie od 15 do 18 listopada w kinie Orzeł. Zobaczymy dawne obrazy fabularne i dokumentalne. Gośćmi tegorocznej edycji będą: legendarny znawca starego kina Stanisław Janicki i wybitny aktor Olgierd Łukaszewicz.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/old-film-festival-2023/

Old Film Festival 2023

Opera Nova | III Ogólnopolski Konkurs im. Bogdana Paprockiego

13–19  listopada 2023 r. w Operze Nova w Bydgoszczy, drugiej co do wielkości scenie operowej w naszym kraju, odbędzie się III Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Bogdana Paprockiego. Organizatorem jest Stowarzyszenie im. Bogdana Paprockiego. Będzie to trzecia edycja konkursu wokalnego w północnej Polsce o tak wysokiej randze – trzy etapy, finał z orkiestrą. Do Jury konkursu zaproszeni zostali wybitni polscy śpiewacy operowi

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/opera-nova-iii-ogolnopolski-konkurs-im-bogdana-paprockiego/

Opera Nova | III Ogólnopolski Konkurs im. Bogdana Paprockiego

Klub Kuźnia | Jary Oddział Zamknięty 

Trasa „Obudź się i z nami chodź – 45 lat na scenie Krzysztofa Jaryczewskiego” to niekończąca się prywatka. Zespół zagra dla Was największe przeboje Oddziału Zamkniętego autorstwa legendarnego Krzysztofa Jaryczewskiego i oczywiście utwory z twórczości Jary Oddział Zamknięty. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/klub-kuznia-jary-oddzial-zamkniety/

Klub Kuźnia | Jary Oddział Zamknięty 

Fabryka Lloyda | Główny Zawór Jazzu 

19 listopada po raz trzeci w Fabryce Lloyda wystąpi zespół “Główny Zawór Jazzu”. Dziewięcioosobowy skład zabierze nas w podróż po utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret, Perfect i wielu, wielu innych! Główny Zawór Jazzu, to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/fabryka-lloyda-glowny-zawor-jazzu/

Fabryka Lloyda | Główny Zawór Jazzu 

Fabryka Lloyda | Festiwal TANGO FADO FLAMENCO

Fabryka Lloyda, 16-17 listopada, zaprasza na Festiwal TANGO FADO FLAMENCO. To będą dwa dni przepełnione hiszpańsko, portugalsko, argentyńską kulturą, muzyką oraz tańcem. W programie oprócz muzyczno-tanecznego show zaplanowane zostały również wspólne aktywności z publicznością, między innymi Milonga.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/fabryka-lloyda-festiwal-tango-fado-flamenco/

Fabryka Lloyda | Festiwal TANGO FADO FLAMENCO

Adam Van Bendler | Zło konieczne

 17 listopada w Bydgoszczy wystąpi Adam Van Bendler ze swoim nowym programem “Zło konieczne” Po raz kolejny Adam staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/adam-van-bendler-zlo-konieczne/

Adam Van Bendler | Zło konieczne

Koncert finałowy Festiwalu “Szlagier” 2023

Zapraszamy na XIX Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Filmową i Musicalową “Szlagier” 2023. Gościem specjalnym naszego festiwalu będzie Olga Szomańska – wokalistka i aktorka musicalowa. Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat. Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronę www.mdk5.pl.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/koncert-finalowy-festiwalu-szlagier-2023/

Koncert finałowy Festiwalu "Szlagier" 2023

Pałace Ostromecko | Zaduszki jazzowe dla rodzin z muzyka Milesa Davisa

Wyjątkowy czas kolejnej odsłony “gordonków” spędzimy z formacją wspaniałych muzyków, którzy tworzą własne utwory i rozwijają je w przebogatych, intymnych aranżacjach pełnych oryginalnych, sentymentalnych pomysłów. Na koncercie wspominać będziemy sylwetkę Milesa Davisa. Obok Luisa Armstronga był najbardziej podziwianym wirtuozem trąbki. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/palace-ostromecko-zaduszki-jazzowe-dla-rodzin-z-muzyka-milesa-davisa/

Pałace Ostromecko | Zaduszki jazzowe dla rodzin z muzyka Milesa Davisa

AKADEMIA MUZYCZNA | KONCERT SYMFONICZNY 19.11

Zapraszamy w niedzielę 19 listopada 2023 r. na Koncert Symfoniczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej AMFN w Bydgoszczy pod dyrekcją Michała Dworzyńskiego. Wykonawcy: Chór Akademicki AMFN w Bydgoszczy Orkiestra Symfoniczna AMFN w Bydgoszczy, Michał Dworzyński dyrygent

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/akademia-muzyczna-koncert-symfoniczny-19-11/

AKADEMIA MUZYCZNA | KONCERT SYMFONICZNY 19.11

Pałace Ostromecko | Recital fortepianowy Michała Szymanowskiego

Zapraszamy 19 listopada 2023 na recital fortepianowy Michała Szymanowskiego Michał Szymanowski – pianista, kameralista i dyrygent. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu Katarzyny Popowej-Zydroń oraz dyrygenturę symfoniczno-operową w klasie Zygmunta Rycherta. Doskonalił swoje umiejętności także w berlińskiej Hochschule für Musik Hanns Eisler, 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/palace-ostromecko-recital-fortepianowy-michala-szymanowskiego/

Pałace Ostromecko | Recital fortepianowy Michała Szymanowskiego

Młyny Rothera | Strefa małego projektanta

Wspólnie z najmłodszymi będziemy projektować i tworzyć własne gry planszowe, w które również później zagramy. Nawiązując do hasła przewodniego Bydgoskich Dni Projektowych 2023, jakim była ciągłość, kontynuujemy działania pobudzające twórczą kreatywność dzieci, w formie warsztatów. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mlyny-rothera-strefa-malego-projektanta/

Młyny Rothera | Strefa małego projektanta

C.H.RONDO | Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Kulturka w naturze

Centrum Handlowe RONDO zaprasza najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy oraz ich rodziny na przedstawienie teatralne dla dzieci, zatytułowane „Kulturka w naturze”. Spektakl, pełen magii i przygód, odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 roku o godz. 11:00, 13:00 i 15:00. „Kulturka w naturze” to fascynująca opowieść o Janku, który wyrusza w podróż do magicznego lasu.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/c-h-rondo-teatrzyki-dla-dzieci-na-okraglo-kulturka-w-naturze/

Teatrzyki dla dzieci na okrągło | Kulturka w naturze

Młyny Rothera | OD FANTASTYKI DO NAUKI

Witajcie, młodzi odkrywcy z krainy Śródziemia! Przygotujcie się na fascynującą wyprawę, gdzie tajemnice chemii ożywają w świecie inspirowanym opowieściami Tolkiena. Przeżyjemy razem niesamowite przygody, łącząc magię nauki z radością odkrywania!

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mlyny-rothera-od-fantastyki-do-nauki/


Młyny Rothera | Fotogram i cyjanotypia: warsztaty z Marią Eleną Bonet

Zapraszamy 19 listopada na warsztaty „Fotogram i cyjanotypia” prowadzony przez Marię Elenę Bonet.

Podczas warsztatów zapoznamy się z dwoma dawnymi i wyjątkowymi zjawiskami w fotografii. Cyjanotypia jest jedną z najpiękniejszych metod ręcznego drukowania fotografii w kolorze pruskiego błękitu. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mlyny-rothera-fotogram-i-cyjanotypia-warsztaty-z-maria-elena-bonet/


Biblioteka Główna WiMBP | Zimowa diorama w szkle – familijne warsztaty recyklingowe

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna we współpracą z Czystą Bydgoszczą zaprasza serdecznie rodziny z dziećmi na warsztaty recyklingowe „Zimowa diorama w szkle” Diorama to magiczny świat w miniaturze, zamknięty w ramie lub innym przedmiocie, ożywiający scenki 3D. Czy marzysz o stworzeniu własnej, zimowej dioramy?

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-zimowa-diorama-w-szkle-familijne-warsztaty-recyklingowe/

Biblioteka Główna WiMBP | Zimowa diorama w szkle

Muzeum Okręgowe | Jacopo Tintoretto – malarz weneckich dożów

Zapraszamy na wykład Alicji Jakubowskiej, kustoszki zbiorów malarstwa na Zamku Królewskim w Warszawie, z cyklu: Malarstwo dawnych mistrzów. Tintoretto i Wenecja wydają się ze sobą nierozerwalnie związani. Trudno sobie wyobrazić Perłę Adriatyku bez dzieł tego malarza. Tintoretto był silnie związany ze swoim rodzinnym miastem. Tu spędził całe swoje życie, tworząc na potrzeby wpływowych patronów.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/muzeum-okregowe-jacopo-tintoretto-malarz-weneckich-dozow/

Muzeum Okręgowe | Jacopo Tintoretto

Biblioteka Główna WiMBP | Nowy Jork w Bydgoszczy: Magdalena Żelazowska o miłości, marzeniach i niesamowitych odkryciach

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie w Bibliotece Głównej z Magdaleną Żelazowską!  17 listopada 2023, piątek, w godzinach 17.00-18.30, zanurzymy się w magiczny świat Nowego Jorku, miasta marzycieli, a to wszystko dzięki Magdalenie Żelazowskiej – dziennikarce, pisarce i nieustrudzonej podróżniczce. Magdalena, znana z prowadzenia bloga www.zgubsietam.pl, przybywa do Bydgoszczy

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/biblioteka-glowna-wimbp-nowy-jork-w-bydgoszczy-magdalena-zelazowska-o-milosci-marzeniach-i-niesamowitych-odkryciach/

Biblioteka Główna WiMBP | Nowy Jork w Bydgoszczy

Kino Orzeł | Projekcja filmu „Dusza zaklęta w Fortepianie”

W niedzielę, 19 listopada zapraszamy do Kina Orzeł na pokaz specjalny filmu „Dusza zaklęta w Fortepianie” Film ów to historia założonej w 1889 roku w Kaliszu Fabryki Fortepianów i Pianin Arnold Fibiger, największej polskiej fabryki fortepianów. Czy fortepian ma duszę? Jeśli tak to czym ona jest?

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kino-orzel-projekcja-filmu-dusza-zakleta-w-fortepianie/

Kino Orzeł | Projekcja filmu „Dusza zaklęta w Fortepianie

KPCK | Klub Miłośników Podróży – Gamardżoba

Klub Miłośników Podróży zaprasza na otwarte spotkanie. Tym razem przeniesiemy się do Gruzji. Klub Miłośników Podróży to otwarte spotkania, podczas których przybliżamy ciekawe miejsca. Niezależnie czy podróżujesz rowerem, autem, samolotem, czy tylko palcem po mapie… jeśli interesuje Cię odkrywania Świata, przyjdź posłuchaj lub sam opowiedz o swoich przygodach, dzieląc się pasją z innymi. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/kpck-klub-milosnikow-podrozy-gamardzoba/

KPCK | Klub Miłośników Podróży – Gamardżoba

Zakładka | Bookspresso z Aleksandrą Śmigielską – Czy istnieje sposób na dobry kryminał?

W listopadzie czeka nas petarda w cyklu Bookspresso! Aleksandra Śmigielska, autorka thrillera/kryminału “Oszustka” wydanego przez Znak Crime, opowie nam między innymi o swoim warsztacie literackim zdobywanym pod okiem Katarzyny Bondy, Marty Guzowskiej i Wojciecha Chmielarza. Spróbujemy dowiedzieć się, co świadczy o dobrej powieści w tym gatunku. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/zakladka-bookspresso-z-aleksandra-smigielska-czy-istnieje-sposob-na-dobry-kryminal/

Zakładka | Bookspresso z Aleksandrą Śmigielską

MÓZG | Tomasz Gwinciński – premiera powieści MESYASZ (REPLIKA)

Tomasz Gwincinski odtworzył zaginioną powieść Brunona Schulza Mesjasz. Premiera książki 19 listopada 2023 Klub Mózg Bydgoszcz W programie kameralne występy artystyczne, szumy-zl.-ciągy, spożywanie napojów wyskokowych, tańce. Autor dzieła będzieobecny i weźmie czynny udział w szaleństwach. Egzemplarze Mesyasza będą do kupienia w promocyjnej cenie. Będzie też do kupienia pakiet autorski 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/mozg-tomasz-gwincinski-premiera-powiesci-mesyasz-replika/

MÓZG | Tomasz Gwinciński - premiera powieści MESYASZ

Galeria Pomorska | Wystawa Grand Press Photo 2023

301 najlepszych zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo będzie można oglądać od 14 listopada do 4 grudnia w Galerii Pomorskiej. Do obejrzenia ekspozycji w Bydgoszczy zapraszają organizator konkursu Fundacja Grand Press oraz partner wystawy miejskiej Galeria Pomorska. Wystawę będzie można oglądać codziennie w godzinach otwarcia galerii. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/galeria-pomorska-wystawa-grand-press-photo-2023/

Galeria Pomorska | Wystawa Grand Press Photo 2023

Over the Under Pub | DR MISIO +THE ANALOGS + ROAN

Zapraszamy na koncert zespołów DR. MISIO oraz THE ANALOGS!!! Gość specjalny: ROAN Czy piosenki śpiewane przez zespół jednego z najbardziej znanych i charakterystycznych aktorów współczesnego polskiego kina bardzo różnią się przekazem od piosenek napisanych przez ludzi wychowanych na blokowiskach i w suterenach brudnego miasta? 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/over-the-under-pub-dr-misio-the-analogs-roan/

Over the Under Pub | DR MISIO +THE ANALOGS + ROAN

Toniebajka | WSTYD + OMAMY

Zapraszamy na kolejny koncert w Toniebajce. Tym razem wystąpią aż dwa duety: Wstyd z Torunia oraz Omamy ze Szczecina. WSTYD – jak muzycy sami piszą o sobie – to poetycko-nihilistyczny post-punkowy projekt lubujący się w zalewaniu słuchacza słodko-gorzkim lepem nieprzyjemnych słów i przyjemnych melodii. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/toniebajka-wstyd-omamy/

Toniebajka | WSTYD + OMAMY

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Krystian Krystek Wierzchowski

Otwarta Przestrzeń Światłownia, 17 listopada, zaprasza na koncert Krystiana Krystek Wierzchowskiego Krystian Krystek Wierzchowski – muzyk, kompozytor, konferansjer słowem człowiek orkiestra. Spełniam marzenia, nie żyję z muzyki, ale ta jest moją ogromną pasją. Staram się wyrażać siebie, swoje uczucia w pełnym sztuczności świecie. 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/otwarta-przestrzen-swiatlownia-krystian-krystek-wierzchowski/

Otwarta Przestrzeń Światłownia | Krystian Krystek Wierzchowski

IGRZYSKA ŚMIERCI: Ballada ptaków i węży 

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/igrzyska-smierci-ballada-ptakow-i-wezy/

IGRZYSKA ŚMIERCI: Ballada ptaków i węży 

Cross Country Bydgoszcz na start 2023

19 listopada w bydgoskim Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku “Myślęcinek” odbędzie bieg “Cross Country Bydgoszcz na start!”. Biegacze będą mogli sprawdzić się na trasie przygotowanej dla profesjonalistów, którzy tego samego dnia rywalizować będą w ramach World Athletics Cross Country Tour, czyli cyklu najlepszych na świecie biegów przełajowych.

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/cross-country-bydgoszcz-na-start-2023/

Cross Country Bydgoszcz na start 2023

Targi Zdrowia i Urody 2023

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Zdrowia i Urody, które odbędą się 19 listopada w Operze Nova w Bydgoszczy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie stylista fryzur Tomasz Schmidt. W Targach Zdrowia i Urody udział wezmą profesjonaliści z branży kosmetycznej, kosmetologicznej, medycyny estetycznej, dermatolodzy, podolog, trycholog, dietetycy, ośrodki, rehabilitacji, spa, siłownie oraz wielu innych znakomitych specjalistów, 

Zobacz więcej:
https://taniowmiescie.pl/wydarzenie/targi-zdrowia-i-urody-2023/

Targi Zdrowia i Urody 2023

17-19|11|2023

Różne lokalizacje
Bydgoszcz