Waleczne Dzieciaki – Bieg z przeszkodami dla dzieci

4 czerwca spotykamy się przy hali sportowo-widowiskowej “Łuczniczka” na kolejnej edycji Walecznych Dzieciaków. Do zabawy zapisało się już ponad 800 dzieci. Impreza jest całkowicie bezpłatna – zwyciężyła w głosowaniu w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Zwycięski mały projekt społeczny „Waleczne Dzieciaki – Strzała Łuczniczki” odbędzie się 4 czerwca. Tym razem na terenie przy hali widowiskowo-sportowej Immobile Łuczniczka przy ul. Toruńskiej.

Na liście startowej znajduje się już ponad 800 dzieci. Dla każdego zarejestrowanego uczestnika przewidziano pamiątkowy medal, napój i słodką przekąskę. Zapisane dzieci są również ubezpieczone, mają wyznaczoną godzinę startów i biegną ze swoimi rówieśnikami. Zapisy na bieg z przeszkodami są bezpłatne. Zgodnie z ideą Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego ze zwycięskich zadań mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Zapisy na bieg TUTAJ.

W tej edycji terenowego biegu z przeszkodami wsparcie otrzymają Dzieci Niewidome i Słabowidzące, które wspólnie z innymi będą pokonywać trasę  i przeszkody. Trasa liczy ok 800 metrów, znajduje się na niej 12 przeszkód.