W CH Rondo wyprawka do szkolnej ławki

W najbliższy weekend, 1 i 2 września, Centrum Handlowe Rondo rozda klientom tyty pełne szkolnych akcesoriów. Robiąc w tych dniach zakupy będzie można odebrać szkolną wyprawkę, oszczędzając przy okazji czas i pieniądze.

CH Rondo w Bydgoszczy postanowiło umilić swoim klientom początek roku szkolnego, który dla rodziców i opiekunów zawsze jest czasem stresujących przygotowań. Czasochłonnego i kosztownego zakupu szkolnej wyprawki będzie można uniknąć, biorąc udział w akcji odbywającej się w centrum 1 i 2 września.

Zdobycie tyty pełnej szkolnych gadżetów będzie bardzo proste: wystarczy jedynie zrobić zakupy w CH Rondo za minimum 200 zł na maksymalnie 2 paragonach. Warto pamiętać, że tylko jeden z paragonów, o wartości nie mniejszej niż 100 zł, może pochodzić z hipermarketu.

Następnie należy zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Akcji, a także zapisać się do newslettera CH Rondo, by na bieżąco otrzymywać najciekawsze informacje o promocjachm i aktualnych wydarzeniach. Potem wystarczy już tylko odebrać swoją tytę pełną niezbędnych każdemu uczniowi akcesoriów. Pełen regulamin będzie dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

W CH Rondo wyprawka

Akcja rozdawania szkolnych wyprawek w Centrum Handlowym Rondo pozwoli rodzicom i opiekunom uczniów zaoszczędzić sporą kwotę i zyskać więcej wolnego czasu. Dzięki temu powrót do szkoły stanie się mniej stresujący, a ostatnie chwile wakacji – zamiast na gorączkowe zakupy, będzie można wykorzystać na przyjemności.