Teatr Kameralny | ŚWIĄTECZNE WARSZTATY

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza w grudniu na Świąteczne Warsztaty.

Edukacja teatralna ma odpowiedź dla tych, którzy interesują się w szczególności tańcem oraz tych, którzy serce pokładają w śpiewie. Obie grupy jednak znajdą czas na manualne, artystyczne wyzwanie!

Nie czekajmy dłużej! Poznajmy plan tegorocznych warsztatów świątecznych!

WARSZTATY TANECZNE ZE ŚWIĄTECZNĄ CHOREOGRAFIĄ

I grupa tanecznym krokiem wejdzie w świąteczny czas! Zajęcia rozpoczniemy od zapakowania pudełek według osobliwych kreatywnych gustów! Pudełka te posłużą Wam w choreografii jako rekwizyt. Następnie czekają Was dwie godziny tanecznych wrażeń w świątecznej atmosferze! Moc zabawy, energii i radości w tańcu!

KOSZT: 50 zł
ILOŚĆ MIEJSC: 20
DATA WARSZTATÓW: 10.12.2023
GODZINA: 11:00-14:00

WARSZTATY WOKALNO-PLASTYCZNE

II grupa przygotuje piosenkę ze świątecznego repertuaru pod okiem trenerki wokalnej. Znaczenia dla niecierpliwego odliczania czasu do świąt nada kreacja bombek choinkowych z mechanizmów zegara. Śpiew w połączeniu z pracami plastycznymi to pewnik zbudowania świątecznego klimatu, który na dobre rozgości się we wnętrzach uczestników naszych warsztatów!

KOSZT: 50 zł
ILOŚĆ MIEJSC: 15
DATA WARSZTATÓW: 10.12.2023
GODZINA: 11:00-14:00

Warsztaty zwieńczy wspólne strojenie teatralnej choinki, a także pokaz wokalno-choreograficzny, który zostanie uwieczniony i opublikowany na oficjalnych mediach społecznościowych teatru!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym teatralnym przedsięwzięciu, po którym zostanie piękny pamiątkowy ślad, będący wspaniałym prezentem dla Was samych!

ZAPISY: edukacja@teatrkameralny.com
W TREŚCI: imię, nazwisko, wiek, określony warsztat.