TAM – wyjątkowa trasa koncertowa Natalii Przybysz

Natalia Przybysz już 14 grudnia wystąpi w bydgoskiej Fabryce Lloyda.

Kilka miesięcy temu Natalia Przybysz postanowiła zabrać swój zespół: Jurka Zagórskiego, Mateusza Waśkiewicza, Pata Stawińskiego i Kubę Staruszkiewicza oraz reżyserkę i fotografkę Silvię Pogodę na grecką wyspę Hydra do szczególnego domu-studia. To właśnie tam powstała też znaczna część albumu, który ukazał się 13 października. Premierze albumu towarzyszy jesienna trasa koncertowa.

Artyści na pewien czas wylądowali w domu twórczym – miejscu, które kiedyś było starą fabryką dywanów. Mieszkali, tworzyli i pracowali wspólnie. Pełna forma nagrań została „domknięta” już po powrocie do Polski, czego efektem będzie zaplanowana na jesień premiera płyta, która – jak przyznaje sama artystka – stanowi swoisty zapis podróży – rozumianych w dowolny sposób. To próba przełamania powszechnie słyszanego – „jest tylko teraz” i „bycia w teraźniejszości”.

Utwory z najnowszej płyty można usłyszeć podczas trwającej trasy koncertowej. 14 grudnia Natalia Przybysz wraz z zespołem wystąpi w Fabryce Lloyda. Ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży.


Zobacz dwa pierwsze single zapowiadające płytę i trasę TAM:


Kiedy już myślę, że przy tworzeniu warstwy wizualnej z Natalią do jej utworów nic mnie nie zaskoczy okazuje się, że zawsze może być jeszcze trochę lepiej, naturalniej, przyjemniej, bliżej czy spontaniczniej. To podróż pełna niespodzianek. Tym razem zanurzyliśmy się w wodzie i kąpaliśmy w słońcu. Razem – opowiada Silvia Pogoda, twórczyni klipu.


Organizatorem trasy koncertowej Natalii Przybysz jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production.

Więcej informacji: www.goodtaste.pl