Święto Kina – bilety po 10 zł!

W najbliższą niedzielę, 30 października kina w całym kraju będą obchodzić „Święto Kina”. Bilety na każdy seans będą kosztować tylko 10 złotych. To jedyny w taki dzień w roku, zapraszamy do wspólnego świętowania.

W najbliższy weekend bilety do multipleksów, a także niektórych kin studyjnych będą sprzedawane w cenie 10 zł. W niedzielę 30 października kina w całym kraju będą obchodzić “Święto Kina”

Święto Kina to ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć premierowe filmy i bieżący repertuar na dużym ekranie. Tego dnia można nadrobić kinowe zaległości za jedyne 10 złotych (plus opłata serwisowa w przypadku zakupu on-line).

Ostatnia niedziela października będzie Świętem Kina, ale też świętem widzów, którzy będą mogli zatracić się w niezwykłych filmowych opowieściach i na kilka godzin odciąć od rzeczywistości. Przy szalejących wszędzie cenach branża kinowa wychodzi naprzeciw widzom obniżając koszt wyjścia do kina, aby mogli skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie za symboliczną opłatą.

Repertuar zaplanowany na 30 października będzie naprawdę bogaty – każdy znajdzie coś dla siebie! Na fanów rodzimej kinematografii czekać będą: poruszający film biograficzny „Ania”, nagrodzony podczas tegorocznego Festiwalu w Gdyni film „Johnny” oraz „Bejbis” – najnowsza komedia w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Ponadto widzowie będą mogli wybrać się na animację „Kopciuszek i kamień życia”, brawurową produkcję „Black Adam”, a także mrożące krew w żyłach horrory: „Egzorcyzmy siostry Ann” i „Halloween Ends”.

Zapraszamy na tegoroczną edycję Święta Kina!