Świąteczna ciężarówka Coca-Cola w Bydgoszczy

„Magia świąt zawsze znajdzie drogę” to hasło tegorocznej trasy ze słynnymi ciężarówkami Coca-Cola. Odwiedzą one kilkanaście miast w całej Polsce, a do Bydgoszczy zawitają 2 grudnia!

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli za trzyma się na wyspie Młyńskiej w godzinach 15:00 – 20:00. Na Bydgoszczan czeka wiele atrakcji, m.in. wirtualny spacer saniami czy fotobudka.

Świąteczna trasa Coca-Cola stała się już tradycją wśród Polaków, która umożliwia wspólne radowanie się, tym samym przypominając, że święta tuż za rogiem. Każdego roku ciężarówki przyciągają całe rodziny, grupy znajomych oraz lokalne społeczności, pozwalając wszystkim poczuć prawdziwą magię.

Podczas tegorocznej świątecznej trasy nowością będzie parada Świętych Mikołajów, która odbędzie się już 4 grudnia w Gdańsku. Współpraca Coca-Cola z Mikołajami na Motocyklach skupia się również na pomocy potrzebującym.

W tym roku, kultowe ciężarówki odwiedzą dziesięć miejscowości. Wyznaczonymi już lokalizacjami są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Ostatnia, dziesiąta, zostanie wyłoniona przez samych konsumentów w ramach głosowania w aplikacji Coca-Cola.

Coca-Cola przygotowała wyjątkową loterię, w której można wygrać świąteczne prezenty, takie jak przenośny projektor marki Samsung, misie XXL Coca-Cola, vouchery do wykorzystania w Pyszne.pl oraz Gift Box „Spotkajmy się razem z Coca-Cola”, w którym znajduje się karta przedpłacona o wartości 1 tys. zł oraz aparat Instax.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zakupić produkt Coca-Cola lub Coca-Cola Zero Cukru, a następnie wpisać kod spod nakrętki w aplikacji. Loteria rusza 14 listopada w samo południe i będzie trwać do 23 grudnia.