Strefa Kibica w Bydgoszczy | Euro 2024

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej na wyjątkowe wydarzenia! Miasto Bydgoszcz organizuje Strefę Kibica na zbliżające się piłkarskie mistrzostwa Europy. Bydgoska Strefa znajdzie w Fabryce Lloyda przy ul. Fordońskiej 156.


Przyjdź i dopinguj nasze Orły w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica! Czekają na Was niezapomniane emocje, wyjątkowa atmosfera oraz wiele atrakcji:

  • Wielki ekran LED – Każdy gol, każdy stały element gry, każda chwila w jakości, która sprawi, że poczujesz się jak na stadionie!
  • Zadaszony namiot z barem – Specjalnie przygotowana przestrzeń plenerowa pod dachem, a do tego chłodne napoje oraz pyszne przekąski!
  • Darmowy parking – Zapewniamy darmowe miejsca parkingowe, aby zmotoryzowani też mogli uczestniczyć w dopingowaniu naszej drużyny!

Nie przegap tego! Zbierz znajomych, rodzinę i razem wspierajmy Polskę w drodze po zwycięstwo! Istnieje możliwość złożenia rezerwacji grupowych.

Daty meczów:
16 czerwca, Plenerowa STREFA KIBICA EURO ’24 (Polska – Holandia)
21 czerwca, Plenerowa STREFA KIBICA EURO ’24 (Polska – Austria)
25 czerwca, Plenerowa STREFA KIBICA EURO ’24 (Polska – Francja)
21 czerwca zapraszamy tylko osoby z biletem wstępu na koncert Vito Bambino. Kolejne mecze pokażemy w zależności od wyniku poprzednich rozgrywek.

Dołącz do nas i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia!

Rezerwacji stolików indywidualnych i grupowych: 797 910 048 / 515 129 000, mail: media@fabrykalloyda.pl
Warunkiem rezerwacji jest opłacenie autorskiego pakietu kibica

Dogodny dojazd do Fabryki Lloyda, zarówno z centrum miasta, jak i Fordonu zapewnia komunikacja miejska: tramwaje linii 3, 5, 7, 10 i 11 oraz autobusy: 64, 65, 74, 69, 83, 89. Na miejscu jest też parking na ok. 100 samochodów.