Aktywny Wrzesień

Wrzesień upłynie pod znakiem biegania i spacerowania. Sprawdźcie co można wygrać. Po aktywnych wakacjach przechodzimy płynnie do wrześniowych rywalizacji. Jeśli biegacie lub spacerujecie zapraszamy do kolejnej zabawy.

Przez cały wrzesień osoby, które dołączą w aplikacji Aktywne Miasta do rywalizacji, będą mogły powalczyć o podium w rankingu indywidualnym oraz nagrody w kategoriach wiekowych.

Jak dołączyć?

W ramach projektu Aktywny Wrzesień można od piątku 26 sierpnia w aplikacji dołączyć do dwóch Rywalizacji:

  • Aktywny Wrzesień – bieganie (dla aktywności bieganie i canicross)
  • Aktywny Wrzesień – nordic walking (dla aktywności nordic walking i chodzenie)

Zabawa odbywać się będzie od 1 do 30 września. Udział może wziąć każdy, kto pobierze aplikację Aktywne Miasta i dołączy do rywalizacji. Jeśli chcecie, możecie wziąć udział w obu rywalizacjach. Pamiętajcie tylko, aby podczas wykonywania treningu zawsze włączyć apkę i wybrać właściwą aktywność.

Każdy powód jest dobry, aby aktywnie spędzać czas. Zyskuje przy tym nasze zdrowie, utrzymujemy dobrą kondycję i pozytywny nastrój!  Dołączyć do zabawy można od 26 sierpnia do końca września. Zapraszamy!

Nagrody

Nagrody w postaci koszulek Aktywnych Miast w każdej z rywalizacji otrzymają pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Ranking uczestników będzie dostępny w danej rywalizacji w zakładce „Ranking”.

Dodatkowo dla Pań i Panów, którzy zajmą miejsca na podium w kategorii open w każdej rywalizacji przygotowaliśmy specjalne Puchary Aktywnych Miast.

Miasto Bydgoszcz jest autorem i realizatorem projektu Aktywne Miasta, który ma charakter ogólnopolski. Najważniejszym przedsięwzięciem jest coroczna organizacja imprezy o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. W tym roku do zabawy włączyło się ponad 50 miast prezydenckich.