Otwarcie Express Pizza

Otwarcie Express Pizza

Express Pizza – Ta prostokątna ląduje w Bydgoszczy! Wielkie otwarcie już 20 kwietnia 2022 r.

A gdyby tak ktoś pewnego dnia postanowił zmienić porządek rzeczy i wprowadzić rewolucję w czymś, co od lat jest stałą w sztuce kulinarnej? Wystarczy rzut oka na menu albo uważne przeczytanie nazwy ogólnopolskiej sieci Express Pizza – Ta prostokątna, aby przekonać się, że włoski specjał wcale nie musi być okrągły, ale mieć kanciasty kształt.

Wierzch pizzy jest przepyszny, tak samo jak ciasto, ale nie zaskakuje aż tak bardzo jak kształt dania. Najchętniej wybierane są smaki, których nie powstydziłaby się żadna inna pizzeria, takie jak: pepperoni z ostrzejszym salami czy super supreme z szynką, kurczakiem, salami, boczkiem, 3 paprykami i oliwkami. 

Otwarcie Express Pizza

Express Pizza została założona przez dwóch braci, którzy swoje inspiracje czerpali za oceanem i to właśnie tam powstał pomysł na tworzenie oryginalnej, prostokątnej pizzy, której korzenie i styl wywodzą się z Detroit. Pierwsza Express Pizza –  Ta prostokątna! powstała we Wrocławiu w 2014 roku. Oferuje pizzę na grubym, puszystym, a zarazem lekkim cieście. Jej nietypowa prostokątna forma zaskoczy niejednego fana okrągłej pizzy!

Express Pizza Bydgoszcz
Krucza 12 85-308 Bydgoszcz