Opera Nova zaprasza na „Alicję w Krainie Czarów”

Opera Nova zaprasza na „Alicję w Krainie Czarów”

Opera Nova w Bydgoszczy zaprasza na nową premierę baletową „Alicja w Krainie Czarów”. Można już nabywać bilety na premierę i czerwcowe spektakle.

“Alicja w Krainie Czarów” stworzona została przez przedstawiciela młodego pokolenia kompozytorów, Przemysława Zycha. To 80-minutowy balet (według baśniowej opowieści Lewisa Carrolla) o niezwykłym rozmachu i inwencji warstwy muzycznej.

Trwają próby do zaplanowanej na 4 czerwca premiery. Z tancerzami bydgoskiej Opery pracuje światowej sławy choreograf, tancerz i pedagog Robert Bondara. Jak mówi: będzie to najbardziej humorystyczny balet w jego dotychczasowym dorobku artystycznym. Zarazem będzie to trzeci tytuł w inscenizacji i choreografii Roberta Bondary stworzony dla Baletu Opery Nova.

Zapowiada się niezwykle dynamiczne, wesołe, oddające nonsensowny humor literackiego pierwowzoru- książki Lewisa Carrolla – i zachwycające oko i ucho przedstawienie.

Ale zanim to, w repertuarze znów zagości „Bulwar Zachodzącego Słońca” – znakomity musical, który na bydgoskiej scenie będzie można obejrzeć od 2 do 10 kwietnia. Bilety do nabycia w kasie Opery Nova i na stronie internetowej.

Bilety online: http://www.operanova.bydgoszcz.pl/Alicja_w_Krainie_Czarow,10,112