Opera Nova | Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne

W poniedziałek, 14 listopada 2022 r., od godz. 8.30 rozpocznie się sprzedaż biletów na Koncerty Sylwestrowo-Noworoczne.

Aktualnie trwają próby baletu: dźwięki muzyki oraz odgłosy dobiegające z sali baletowej każą się domyślać, że choreografka zamierza stworzyć widowisko rodem z Brodwayu.

Paulina Andrzejewska jako tancerka brała udział m.in. w musicalach Teatru Muzycznego Roma: Grease, Koty, Taniec Wampirów, Najlepsze z Romy. Jej realizacjami są choreografie do musicali Upiór w Operze, Les Misérables, Aladyn Jr. na scenie tego teatru oraz do “Upiora w Operze” w Operze Podlaskiej w Białymstoku. Jest autorką choreografii do spektakli wystawianych w polskich teatrach dramatycznych, także w Wilnie i Sankt Petersburgu.

Po raz pierwszy pracuje z Baletem  Opery Nova. Dołączyła do znanego grona realizatorów Koncertów: kierownictwo muzyczne sprawuje Maciej Figas, reżyseruje Sebastian Gonciarz, scenografię tworzy Mariusz Napierała.

Niekwestionowany sukces poprzednich Koncertów zawiesił wysoko poprzeczkę przed ich twórcami. Najbliższa edycja to 6 koncertów: od 29 grudnia 2022 r. do 1 stycznia 2023.Wystąpi piętnaścioro solistów, chór, balet i orkiestra Opery Nova.

Ceny biletów: od 190 do 290 zł ( w zależności od dnia i strefy miejsc).