Myślęcinek zaprasza na świąteczno-noworocznym spacer

Spacer w czasie świąteczno-noworocznym po parku będzie świetnym pomysłem. Zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was!

Ogród Zoologiczny zamknięty będzie 24, 30 i 31 grudnia. W dniach 25-29 grudnia oraz 1 stycznia zoo czynne będzie w godz. 9-16 (kasa do 15.30).

Wieloletnią tradycją bydgoskiego zoo jest szukanie świątecznych prezentów na terenie ogrodu 25 i 26 grudnia. Ze znalezioną kartką oraz prawidłową odpowiedzią na zawarte na niej pytanie należy udać się do kasy w pawilonie Akwarium Terrarium po drobny prezent świąteczny. Liczba upominków ograniczona, więc zalecamy spacerować po zoo uważnie.

28 grudnia o godz. 11 zapraszamy do bydgoskiego zoo na warsztaty pn. „Karmnikowy savoir-vivre”.
W programie między innymi:

  • wykonywanie kul dla ptaków,
  • ptasie zadania,
  • pokazowe karmienie dwóch gatunków zwierząt.

Na warsztaty „Karmnikowy savoir-vivre” wymagane są zapisy e-mailowe: konkurs.zoo@myslecinek.pl . Liczba osób jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W wiadomości prosimy podać liczbę dzieci oraz osób dorosłych. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach poinformujemy e-mailowo.

Koszt uczestnictwa to 35 zł od dziecka (w tym wliczony jest już bilet wstępu do zoo) i 19 zł od osoby dorosłej.

W Lumina Parku natomiast czas  świąteczno-noworoczny upłynie na możliwości spacerowania m.in. pośród magicznych bajkowych postaci czy kosmicznych atrakcji. W Wigilię park świateł będzie nieczynny, a w dniach 25.12-1.01 działać będzie w stałych godzinach: 16-21.  W dniach od 25.12 do 1.01 w Lumina Parku obowiązują weekendowe ceny biletów.

Na spacer, jednak pośród samej przyrody, zaprasza również Ogród Botaniczny, który czynny będzie codziennie w godz. 9-16. Warto się dobrze rozglądać, ponieważ natrafi można na przepięknie pomalowane kamienie. Można je zabrać ze sobą lub pobawić się w poszukiwanie i pozostawić innym do dalszej zabawy.