Many Walks | Skarpetki za spacer z psem

Wyjdź na spacer z psem i odbierz kolorowe skarpetki! Po raz piąty rusza akcja Many Walks, skupiona wokół problemu bezdomności zwierząt. Pomysłodawcą jest firma Many Mornings, która wspiera pracę schronisk.

Many Walks startuje 1 sierpnia. Zasady udziału w akcji są proste:

  1. Zadzwoń do schroniska i umów się na wizytę;
  2. Wykonaj 45-minutowe zadanie (np. spacer z psem);
  3. Odbierz skarpetki Many Mornings.

Nagrody są dwie – poza skarpetkami będzie to jeszcze ogromna wdzięczność zwierzaków.

Organizatorzy zainspirowali się inicjatywą #adoptdontshop, która ma na celu wsparcie procesów adopcji psów i kotów oraz budowanie świadomości wokół odpowiedzialnego traktowania zwierząt. Podstawowym celem akcji Many Walks jest aktywizacja społeczności – by jej członkowie odwiedzili schroniska i wspierali ich codzienną pracę.

To unikatowe podejście wśród popularnych inicjatyw CSR-owych, ponieważ akcja nie opiera się tylko i wyłącznie na kliknięciu linka w internecie lub powiązaniu zakupów z darowizną dla organizacji pozarządowych. Tym razem trzeba naprawdę oddać serce dla sprawy i przekazać przede wszystkim swój czas oraz zaangażowanie. Prawdopodobnie to jedyny sposób, by skutecznie budować świadomość wokół problemu bezdomności zwierząt.

Istnienie schronisk, gdzie mieszkają bezpańskie psy i koty, to powszechna wiedza. A jednak w zbiorowej świadomości wciąż pokutują różne wątpliwości, niesprawdzone informacje, a także po prostu – psie i kocie mody.

W tym roku akcja Many Walks będzie odbywała się w ponad 10 schroniskach partnerskich w Polsce – w Bydgoszczy, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Zgierzu, Żyrardowie, Gdańsku, Toruniu, Krakowie i Opolu. Ponadto kolorowe skarpetki po raz drugi w historii przekraczają granicę – prozwierzęca kampania zawita także do Berlina i Hamburga.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy
ul. Grunwaldzka 298, Bydgoszcz
schronisko czynne poniedziałek-niedziela 11.00- 16.00

KONTAKT W CELU UMÓWIENIA SIĘ 
51 228 28 53

Szczegółowe informacje wkrótce pojawią się na stronie manymornings.com/many-walks