Kino plenerowe nad Balatonem

Dzięki Bydgoski Budżet Obywatelski po raz kolejny spotkamy się na Kinie plenerowym nad Balatonem. Na widzów czeka kilka niespodzianek.

Pierwszy pokaz tegorocznej edycji rozpocznie się po 21.30 już w najbliższy piątek (07/07). Fani kinematografii zobaczą na nim film reż. Darrena Aronofsky’iego “Wieloryb”. Warto wspomnieć, że zdobył on aż dwa oscary i przez wielu jest uznawany za jedną z najlepszch produkcji obecnego roku. 

W kolejnych tygodniach będzie równie ciekawie. Zwieńczeniem sezonu będzie specjalny pokaz dla dzieci sponsorowany przez firmę Arpo Investment i Wspólnotę Mieszkaniową Gajowa 72. Najmłodsi będą mogli zobaczyć na nim animację wyprodukowaną w 2022 pt. “Jak zostałem samurajem”.

Organizator podobnie jak w zeszłym roku zapewni komfortowe warunki odbioru filmu. Duży dmuchany ekran, mocny projektor, profesjonalne nagłośnienie i sto leżaków plażowych. To wszystko czekać będzie co piątek na plaży nad Balatonem pomiędzy 7 lipca a 25 sierpnia.

Spotykamy się w KAŻDY wakacyjny piątek od lipca do sierpnia. Łącznie czeka nas 8 pokazów.

Przeprowadzimy specjalny pokaz dla dzieci. Został on celowo ustawiony na koniec wakacji. Dzięki temu będzie mógł zacząć się już po 20.00.

Kino plenerowe nad Balatonem

Zwróćcie uwagę, że godziny rozpoczęcia pokazów są dostosowane do zachodów słońca. Dotychczas była stała godzina rozpoczęcia pokazu – tym razem będzie inaczej.

Do zobaczenia za dwa tygodnie na pierwszym pokazie.