Jarmark Świąteczny | Konkurs fotograficzny

Urząd Miasta w Bydgoszczy ogłosił konkurs na najpiękniejsze ujęcia z Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia mailowe można wysyłać do 6 grudnia.

Wystarczy zrobić fotografię przedstawiającą atrakcję z terenu bydgoskiego jarmarku znajdujące się na Starym Rynku, Moście Staromiejskim lub Placu Teatralnym wygraj nagrody! Do zdobycia są zestawy promocyjne z logo Bydgoszczy: kubek, notes, długopis i torba oraz voucher do wykorzystania na Młyńskim Kole oraz voucher na Świątecznego Grzańca.

Zgłoszenia należy wysłać e-mailem od 1 do 6 grudnia do godz. 23:59. Regulamin akcji TUTAJ.

Nie ladą gratka będą atrakcje towarzyszące, które zaplanowano w tym terminie.

W niedzielę, 4 grudnia odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie, w wykonaniu mistrzów świata w artystycznym rzeźbieniu w lodzie.

Zespół Ice Team rozpocznie swoją twórczość o godz. 14.00. Cała akcja potrwa około 3 godziny, a wyrzeźbiona postać zostaje niespodzianką dla odwiedzających tego dnia Bydgoski Jarmark Świąteczny.

Mnóstwo dodatkowych atrakcji czekać będzie na Was w Mikołajki. Od godz. 15 do godz. 17.00 spotkacie Mikołaja i szczudlarzy, którzy zapraszają do wspólnych pamiątkowych zdjęć.