Jarmark Świąteczny dobiega końca

Tylko do czwartku, 22 grudnia czynne będą jarmarkowe domki na ul. Mostowej i na Starym Rynku. Tego dnia życzenia świąteczne mieszkańcom złożą władze miasta. Z kolei do poniedziałku 26 grudnia (poza Wigilią) skorzystamy z zimowego miasteczka i oferty gastronomiczno-handlowej przy Placu Teatralnym i na Starym Rynku.

Jeśli chcecie poczuć świąteczny klimat w mieście to już ostatni dzwonek, by odwiedzić bydgoski jarmark. Ostatni zaplanowany koncert odbędzie się w czwartek od godz. 16.15. Usłyszymy kolędy w wykonaniu chóru akademickiego UKW, Adę Rychwalską i Trio Elektro z Wydziału Jazzowego Akademii Muzycznej. O godz. 17.00 na scenie pojawi się prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, który wspólnie z przewodniczącą Rady Miasta Moniką Matowską oraz biskupem Krzysztofem Włodarczykiem złożą mieszkańcom świąteczne życzenia.

Do czwartku, 22 grudnia będą czynne jarmarkowe domki zlokalizowane na Mostowej i Starym Rynku. Kolejnego dnia czynne będzie zimowe miasteczko na Placu Teatralnym oraz szereg domków z gastronomią i pamiątkami świątecznymi. W sobotę wigilijną zimowe miasteczko  ucichnie, aby z większa mocą zaprosić Was na dwa świąteczne dni (25-26 grudnia). Wielki Młyn, hotel Mikołaja, wenecka karuzela oraz sanie Mikołaja pożegnają się z Bydgoszczą 27 grudnia.