Halloween w CH Rondo

Z okazji Halloween CH Rondo przygotowało wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W sobotę, 28 października, najmłodsze dzieci będą miały okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach, na których będą mogły stworzyć swoje własne lampiony z dyni.

Co więcej, wszystkie dzieci, które odwiedzą naszego centrum w ten halloweenowy weekend, otrzymają słodkie upominki. Oprócz tego, specjalnie dla naszych gości, przygotowaliśmy wyjątkowy punkt fotograficzny z motywem dyni, który będzie doskonałym tłem do robienia efektownych zdjęć w magicznej jesienniej scenerii.

Dynie, słodkości, a także możliwość zrobienia wyjątkowych zdjęć w jesiennej scenerii, to propozycja Centrum Handlowego Rondo na Halloween.

Już w najbliższą sobotę 28 października w centrum odbędą się dyniowe warsztaty, podczas których dzieci zostaną zaproszone do wspólnego rzeźbienia oraz dekorowania dyń, a następnie tworzenia z nich wyjątkowych halloweenowych lampionów.

Najmłodsi z pewnością ucieszą się także na wieść o tym, że w CH Rondo nie zabraknie słodkości. W nawiązaniu do popularnej zabawy „cukierek albo psikus”, hostessy obdarują cukierkami wszystkie dzieci, które będą obecne w centrum w piątek 27 i sobotę 28 października.

Ponadto od 26 do 31 października w pasażu centrum rozstawiony zostanie oryginalny instaspot. Przyozdobione w dynie oraz inne tematyczne gadżety tło, stworzy klimatyczny kącik fotograficzny. Wizyta w nim będzie doskonałą okazją do tego, by w gronie przyjaciół czy rodziny zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w jesiennej i halloweenowej scenerii. Instaspot znaleźć można w strefie obok perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia.

Akcja Centrum Handlowego Rondo przysłuży się również zwierzętom. Po zakończeniu zabawy, wszystkie dynie eksponowane w strefie, zostaną przekazane do zoo w Myślęcinku jako pokarm dla zwierząt. Dzięki temu miejscowe zwierzaki otrzymają smakołyki i żadne warzywo nie zostanie zmarnowane.

Wszyscy, którzy poszukują halloweenowych atrakcji dla siebie i swoich najbliższych powinni zajrzeć w ostatni weekend do CH Rondo.