Hala Targowa Bydgoszcz | FoodHall w Bydgoszczy – Zobacz przed otwarciem i pomóż nam udekorować przestrzeń!

Przed otwarciem nowego FoodHall w Bydgoszczy, Hala Targowa Bydgoszcz chce zaoferować możliwość zobaczenia przestrzeni i prosi o pomoc w udekorowaniu jej roślinami doniczkowymi. Przyjdź do Hali Targowej 13 maja i przynieś swoje rośliny, a zostaniesz oprowadzony po nowym miejscu. Promocja -15% na kwiaty z @dzungla.bydgoszcz obowiązuje w dniach 8-12 maja na hasło Hala Targowa.

Hala Targowa Bydgoszcz przed oficjalnym otwarciem, chce zaoferować możliwość zobaczenia przestrzeni i pomocy w udekorowaniu jej roślinami doniczkowymi.

Czy masz ochotę wprowadzić do FoodHall’u trochę zieleni i przyrody? Wzbogacić przestrzeń o zielone rośliny, takie jak palmy i inne rośliny doniczkowe wolnostojące?

13 maja zapraszamy Cię do Hali Targowej w Bydgoszczy, gdzie możesz przynieść swoje rośliny doniczkowe, a Hala Targowa Bydgoszcz zapewni Ci oprowadzenie po nnowym FoodHall’u! Twoje rośliny będą traktowane z należytą starannością i umieszczone w wybranych przez Ciebie miejscach.

Hala Targowa Bydgoszcz chce stworzyć piękną i wyjątkową atmosferę, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Nie tylko udekorować FoodHall roślinami, ale również zaoferować wiele smakowych doznań!

Promocja -15% na kwiaty z @dzungla.bydgoszcz obowiązuje w dniach 8-12 maja na hasło Hala Targowa.