Choinka pod choinkę od RMF FM Bydgoszcz 2022

RFM FM rusza żółto-niebieskim konwojem w Polskę – to kolejna odsłona uwielbianej akcji “Choinka pod choinkę od RMF FM”. W tym roku również czekają na mieszkańców Bydgoszczy setki pachnących drzewek. Zapraszamy 17 grudnia na Plac Wolności!

Setki drzewek rozdawane będą od godz. 9.00 do 10.30 na Placu Wolności. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie pojawi się również Oskar Cyms.

Oskar Cyms – młody polski piosenkarz, którego zabłysnął m.in. utworem „My Girl” do filmu „365 dni”. W tym roku wydał singiel „Daj mi znać”, który stworzył u boku najpopularniejszego duetu producenckiego w kraju – Hotel Torino, czyli Patryka Kumora i Dominika Buczkowskiego.

Z pewnością nie zabraknie uśmiechów, prezentów, świątecznych smakołyków i wspólnej zabawy do muzyki najlepszej pod Słońcem.

Podobnie jak w ubiegłych latach, do naszego świątecznego konwoju dołączą artyści: Cleo, Viki Gabor, Sara James, Blanka, Piotr Kupicha, Mr Zoob, Mateusz Ziółko, Enej, Wiktor Dyduła, Michał Szczygieł.

Aby otrzymać pachnące świąteczne drzewko, wystarczy przyjść we wskazane miejsce i dołączyć do zabawy.

Przyjdźcie i dołączcie do tysięcy słuchaczy, którzy co roku biorą udział w świątecznej akcji.

Finał akcji „Choinka pod choinkę” odbędzie się w Krakowie w niedzielę, 18 grudnia. Na mieszkańców będą czekały nie tylko drzewka i upominki, ale też występ Cleo i Viki Gabor.