CH Focus | Zadbaj o siebie na wiosnę

Zadbaj o siebie na wiosnę i zrelaksuj się w CH Focus! W dniach 18-22 kwietnia do dyspozycji klientów będzie Mobilne SPA ze strefą relaksu i niwelowania stresu.

Wraz z nadejściem ciepłych, wiosennych dni, bydgoska galeria przygotowała wyjątkową akcję w duchu less stress. Klubowicze #maszokazje będą mogli bezpłatnie skorzystać z wielu porad specjalistów i zabiegów relaksujących, a także otrzymać upominki SPA.

Stres towarzyszy nam na co dzień. Nie da się go uniknąć, ale można nauczyć się radzić sobie z nim w codziennym życiu. Istnieje wiele sposobów i technik radzenia sobie z napięciem czy złością. Z niektórych metod i  zabiegów odstresowujących będzie można skorzystać już w najbliższych dniach w CH Focus.

Z myślą o klientach oraz członkach klubu #maszokazje centrum handlowe zaplanowało wyjątkową akcję stawiającą na pełny relaks ciała i ducha! W dniach 18-22 kwietnia na terenie CH Focus stanie Mobilne SPA, w którym do dyspozycji będzie strefa relaksu oferująca każdego dnia inne usługi, w tym: akupunkturę, badanie dermatoskopowe, refleksoterapię, masaże oraz zabiegi kosmetyczne. Ponadto codziennie będzie można skorzystać z usług innego specjalisty: dietetyka, trychologa, psychologa i trenera personalnego, a także na miejscu wykonać badanie analizy składu ciała.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na stronę #maszokazje i utworzyć konto lub okazać QR kod karty klubowicza, a następnie zrobić zakupy za min. 100 zł w sklepach znajdujących się na terenie CH Focus w dniach 18-22 kwietnia. Po zarejestrowaniu paragonów zakupowych w Punkcie Obsługi Promocji, będzie można odebrać vouchery do Mobilnego SPA, uprawniające do skorzystania bezpłatnie z wielu zabiegów i porad specjalistów w strefie relaksu, a także otrzymać upominki SPA. Program przygotowany został we współpracy z bydgoskimi psychologami, psychoterapeutami i trenerami jogi.

Podczas trwania akcji codziennie będzie można także za darmo wykonać badanie wzroku oraz serwis okularów u specjalistów ds. marki Fielmann. Na konsultacje obowiązuje kolejność zgłoszeń na miejscu. Dodatkowo na klientów biorących udział w wiosennej promocji, czekać będą setki nagród natychmiastowych, które jeszcze bardziej umilą im chwile relaksu, m.in. rollery do twarzy, peelingi i balsamy do ciała oraz świece zapachowe.

Ponadto na stanowisku Mobilne SPA pojawią się informatory dotyczące radzenia sobie ze stresem, adresy bydgoskich placówek, w których można szukać pomocy. Szczegółowy harmonogram usług wykonywanych w ramach stref Mobilnego SPA znajduje się na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/zrelaksuj-sie-na-wiosne/. Regulamin dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji, zlokalizowanym przy salonie iDream.

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.