CH Focus | Walentynkowe upominki

Z okazji święta zakochanych w bydgoskiej galerii CH Focus na klientów czekać będą atrakcyjne nagrody! Za zakupy zrealizowane w dniach 13-18 lutego galeria będzie rozdawać premiowane upominki, które z powodzeniem mogą zastąpić lub stanowić wyjątkowy dodatek do walentynkowego prezentu.

Zakochani niecierpliwie czekają na Walentynki. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie czas poza domem. Myśląc o swojej drugiej połówce, wielu z nas już planuje ten najbardziej romantyczny dzień w roku.

CH Focus ma propozycję na walentynkowy upominek dla zakochanych. Klienci, którzy w dniach 1318 lutego zrobią zakupy w centrum za minimum 100 złotych (maksymalnie na dwóch paragonach), zarejestrują swoje paragony w punkcie odbioru nagród i dołączą do klubu #maszokazje, będą mogli odebrać walentynkową nagrodę. Do wyboru są: zaproszenia na deser w Grycanie, kupon do restauracji Bierhalle, świece zapachowe, a także stylowa biżuteria. Do rozdania jest aż ponad 1000 nagród!

Walentynkowy klimat podkreśli także specjalna scenografia punktu odbioru nagród w pięknie zaaranżowanej przestrzeni będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Punkt odbioru nagród zlokalizowany będzie obok salonu iDream i czynny w trakcie trwania akcji, codziennie w godzinach 12.00-18.00.

Akcja walentynkowa odbędzie się w CH Focus w dniach 13–18 lutego, w godzinach 12.00 – 18.00.

Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.