CH Focus | Nakręć się na wrotki

Nie wiesz, co robić w wolnym czasie w mieście? Wykorzystaj letnią energię i wybierz się na jazdę na wrotkach! CH Focus przygotowało fantastyczną zabawę dla dzieci i młodzieży!

Na miłośników jazdy na wrotkach od 17 do 30 lipca czeka dostępna dla wszystkich wrotkarnia z bezpłatną wypożyczalnią sprzętu. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia, którzy dołączą w tym czasie do klubu #maszokazje, będą mogli odebrać jedną z niespodzianek!

Jazda na wrotkach to nie tylko dobra zabawa i porządna dawka ruchu, której potrzebują dzieci, ale też doskonały pomysł na zabicie wakacyjnej nudy. Dlatego też dla fanów wrotek w Bydgoszczy, CH Focus stworzyło w okresie letnim bezpieczną przestrzeń do jazdy, na której będą mogli szosować zarówno doświadczeni wrotkarze, jak i wszyscy stawiający na torze pierwsze kroki. Do dyspozycji dzieci, jak i dorosłych, którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu, będzie bezpłatna wypożyczalnia wrotek, kasków i ochraniaczy.

Wrotkarnia powstanie na placu zewnętrznym CH Focus w pobliżu Bierhalle i będzie otwarta od 17 do 30 lipca codziennie, w godz. 12.00-20.00 – również w niedziele bez handlu.

Z wrotkarni można korzystać jeden raz dziennie, a maksymalny czas przebywania na niej wynosi 30 minut. Na torze mogą jeździć dzieci i młodzież od 4 do 18 roku życia. Dla dobra i bezpieczeństwa najmłodszych uczestników, dla dzieci od 4 do 12 lat wrotkarnia będzie dostępna wyłącznie pod opieką rodziców, z kolei młodzież do 18 r.ż. będzie mogła korzystać z atrakcji za zgodą opiekuna.

Zabawę na wrotkach podkręcą atrakcyjne niespodzianki, które otrzymają osoby dołączające do klubu #maszokazje. Będąc klubowiczem można korzystać z wyjątkowych promocji w sklepach i na bieżąco otrzymywać informacje o zniżkach i specjalnych akcjach. Odbiór nagród oraz zapisy do klubu #maszokazje odbywają się w Infopunkcie.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl.