CH Focus | Grudniowe atrakcje

CH Focus z myślą o klientach przygotowało w grudniu wiele atrakcji. Czeka na nich mnóstwo niespodzianek, takich jak upominki za zakupy, świąteczne warsztaty, spotkanie ze Świętym Mikołajem czy loteria, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wszystko to odbywać się będzie w prawdziwie świątecznej atmosferze, dzięki przepięknym ozdobom i dekoracjom w galerii.

Bydgoski Focus zaplanował dla klientów klika ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu podczas długich, grudniowych dni. Spośród różnych aktywności każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Co czeka na klientów galerii w przedświątecznym okresie?

Nagrody za zakupy – odbierz kalendarz adwentowy

Najmłodszym przygotowania i odliczanie do świąt umilają kalendarze adwentowe w magicznym klimacie Harrego Pottera od LEGO. Nowi oraz obecni klienci klubu #maszokazje mogą otrzymać je za zakupy w dniach 28 listopada-3 grudnia br. Wystarczy udać się do punktu obsługi promocji, który znajduje się na parterze galerii obok salonu iDream z paragonem na kwotę 300 zł. Liczba prezentów jest ograniczona. Regulamin dostępny jest w Punkcie Obsługi Promocji.  Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.focusbydgoszcz.pl.

Świąteczne warsztaty z Disney

Centrum handlowe Focus na dwa dni zamieni się w bajkową krainę Disney. W dniach 2-3 grudnia br. od godziny 11.00 najmłodsi będą mogli odwiedzić strefę świątecznej zabawy przy sklepie Smyk, gdzie prowadzone będą bezpłatne warsztaty pod hasłem „Czas by być razem”. W towarzystwie ulubionych bohaterów animacji i filmów Disney, Pixar, Star Wars i Marvel, najmłodsi goście centrum handlowego będą mogli rozwinąć swoją wyobraźnię i ciekawie spędzić czas z rówieśnikami.

Moc świątecznych atrakcji

Ho, ho, ho… do bydgoskiego centrum handlowego wybiera się Święty Mikołaj wraz z pomocnikami. Już 3, 5 i  6 grudnia br. będzie czekał na wszystkie grzeczne dzieci w pobliżu salonu iDream. Ponadto, chętnie zapozuje do wspólnego zdjęcia i obdaruje małych gości słodkim podarunkiem.

To nie koniec niespodzianek! W dniach 9-11 grudnia br. od godziny 11.00 odbędzie się zabawa z uwielbianym przez dzieci i rodziców Bingiem. Bohater bajki, mierząc się z codziennymi czynnościami, uczy małych widzów jak radzić sobie z emocjami i konsekwencjami swoich czynów. Podobnie będzie i tym razem, podczas wydarzenia nawiązującego do przygód sympatycznego Binga. Dla najmłodszych powstanie strefa kreatywna, czyli ulubione miejsce małych artystów, w którym będą mogli rozwiązywać łamigłówki, rysować i kolorować. W fotobudce będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, a przy stanowisku fotograficznym nawet wykonać selfie z Bingiem i zabrać je ze sobą do domu. Oprócz tego, dzieci będą miały okazję wziąć udział w grze pamięciowej lub zręcznościowej oraz wyskakać się na dmuchańcu. Z całą pewnością będzie to dzień pełen atrakcji.

W kolejny, grudniowy, mroźny weekend (16-18 grudnia br.) w bydgoskim centrum handlowym Focus będzie można wsiąść do świątecznego pociągu, w którym każdy poczuje się jak dziecko. Pociąg będzie odjeżdżał spod stacji przy restauracji Biernhalle od ul. Jagiellońskiej w godzinach 11.00-19.00.

Dodatkowo, w dniach 13-18 grudnia br. małe elfy będą bezpłatnie pakować prezenty zakupione w sklepach znajdujących się w CH Focus w Bydgoszczy. Ich pracownia będzie znajdować się przy sklepie iDream. Jednym z pomysłów na obdarowanie bliskiej osoby jest zakup karty prezentowej do wykorzystania we wszystkich sklepach znajdujących się w bydgoskiej galerii. Do każdej karty podarunkowej o równowartości minimum 200 zł będzie można otrzymać prezent – pluszowego misia. Karty do nabycia są w Punkcie Informacji.  

W grudniu karma wraca

Pochłonięci przygotowaniami do świat, nie zapominamy też o bezdomnych czworonogach. W okresie zimowym schroniska dla zwierząt borykają się z problemem braku odpowiedniej ilości materiału do zabezpieczenia bud przed zimnem. Potrzebne są koce, kołdry, a nawet wykładzina czy stare banery. Zawsze też brakuje jakościowej karmy dla czworonożnych mieszkańców. Dlatego CH Focus w Bydgoszczy we współpracy z Ekspresem Bydgoskim już po raz piąty organizuje zbiórkę dla schroniska dla zwierząt pod hasłem „Karma wraca, czyli choinka za wsparcie dla schroniska”. W niedzielę, 18 grudnia br. mieszkańcy miasta oraz okolic, którzy w dniu akcji przyniosą do centrum handlowego jeden z wybranych przedmiotów – koc, kołdrę, dywanik lub karmę dla zwierząt – będą mogli odebrać bożonarodzeniową choinkę. Zbiórka będzie prowadzona na placu od strony ulicy Jagiellońskiej przy restauracji Bierhalle. Do rozdania będzie aż 200 sztuk choinek.

W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej niespodzianek dla naszych klientów. Grudzień w centrum handlowym Focus w Bydgoszczy upłynie pod znakiem wspólnie spędzonego czasu, beztroskiej zabawy i pomagania czworonogom. Po raz kolejny zaangażowaliśmy się w akcję wspierania bydgoskiego schroniska dla zwierząt, ponieważ w tym wyjątkowym czasie nie możemy zapominać o naszych najmniejszych przyjaciołach. Przygotowaliśmy także mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych gości centrum handlowego. Z całą pewnością w grudniu nie będzie u nas czasu na nudę – podsumowuje Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Graj o nagrody w Złotej Loterii CH Focus!

Ponadto, klienci CH Focus wciąż mogą walczyć o nagrody w Złotej Loterii. Aby wziąć w niej udział wystarczy zrobić zakupy w Focusie za minimum 50 zł do 31 grudnia br., a następnie zarejestrować dowód zakupu w Punkcie Obsługi Loterii w każdą grudniową sobotę. Natychmiast po zarejestrowaniu zakupów otrzymamy komunikat o tym, czy dopisało nam szczęście w zdobyciu nagrody natychmiastowej. Do wylosowania przewidziano ponad 2 tysiące nagród natychmiastowych w postaci kart prezentowych oraz stylowych kubków marki Sinsay. Odbiór tych nagród odbywa się w Punkcie Obsługi Loterii w CH Focus, gdzie należy okazać dowód zakupu, na podstawie którego dokonano zgłoszenia. Natomiast, najbliższe losowanie nagrody głównej zaplanowane jest na 4 stycznia 2023 r.