CH Focus | Gadżety piłkarskie do zgarnięcia!

Odwiedźcie galerię CH Focus w dniach 14-15 czerwca i weźcie udział w piłkarskiej akcji, odbierając wybraną nagrodę za zrealizowane zakupy! Czekają gadżety prawdziwego kibica!

Przed nami niezwykle emocjonujące dni, pełne sportowych wrażeń na najwyższym, światowym poziomie! Z  okazji nadchodzących mistrzostw Europy w piłce nożnej, zapraszamy wszystkich fanów futbolu do udziału w wyjątkowej promocji. „Nagrody wchodzą do gry” to akcja zaplanowana w naszym centrum handlowym Focus w dniach 14-15 czerwca. Ta specjalna akcja, zorganizowana tuż przed nadchodzącymi mistrzostwami, to doskonała okazja, aby zrobić zakupy i zdobyć fantastyczne nagrody, idealne dla każdego fana piłki nożnej.

Nasza promocja będzie trwała przez dwa dni, od piątku do soboty, w godzinach od 12.00 do 20.00. Aby  wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych, dołączyć do klubu #maszokazje i  zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji, zlokalizowanym na parterze galerii.  

Kibicuj naszym i odbieraj nagrody! Do wygrania są szaliki kibica, piłki, koszulki, kubki oraz wiele innych piłkarskich gadżetów – jednym słowem wszystko to, co jest potrzebne, aby poczuć sportowy klimat i przygotować się na mistrzostwa piłki nożnej. Liczba nagród objętych promocją jest ograniczona. Z promocji wyłączone są paragony ze sklepu Carrefour i Media Expert. Regulamin akcji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Promocji.

Ale to nie wszystko. Dodatkowo w sobotę, 15 czerwca o godz. 13.00 odbędzie się Turniej FC 24, w którym do wygrania będą karty prezentowe na zakupy. Natomiast klienci będą mogli zagrać w tzw. piłkarzyki.

Piłkarskiego akcentu nie zabraknie też w restauracji Bierhalle, w której będą transmitowane wszystkie mecze w ramach Euro 2024. Dla fanów piłki nożnej przygotowano również specjalne zestawy BierNachos – nachosy i piwo w promocyjnej cenie.

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl