Bydgoski Jarmark Świąteczny 2023

18 listopada rozpocznie się Bydgoski Jarmark Świąteczny. Ruszyły zapisy na świąteczne pakiety. Zobacz mapę tegorocznego jarmarku.

Organizatorzy wydarzenia z okazji tegorocznego Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego zapraszają do skorzystania ze specjalnych pakietów świątecznych.

Do wyboru dwa rodzaje: „Pakiet Świąteczne Spotkanie” oraz „Pakiet Zimowa Rozrywka”. Od dzisiaj możecie dokonać rezerwacji i skorzystać nie tylko z przewidzianych zniżek w ramach zakupu wybranego pakietu, ale również atrakcji, jakie zostały zaplanowane podczas tegorocznego jarmarku (m.in. koło młyńskie, karuzela wenecka, świąteczne potrawy i napoje, karuzela renifery itp.).

Pakiety można realizować od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12.00 do 17.00. Zapisy pod numerem telefonu: 512 287 388 (w godz. 9.00 – 18.00) lub email: bydgoszczjarmark@gmail.com

Zimowe wesołe miasteczko, zapach świątecznego grzańca i potraw, nastrojowa muzyka, atrakcje dla dzieci, a także propozycje świątecznych prezentów – to wszystko będzie czekać na Was na ulicy Mostowej, Starym Rynku i Placu Teatralnym. Powoli przygotowujemy się na niesamowite chwile pełne światełek, pysznych przysmaków i niepowtarzalnego klimatu.

Jarmark Świąteczny to nie tylko idealne miejsce dla wszystkich poszukujących niebanalnych pomysłów na prezenty oraz koneserów dobrego jedzenia, ale również znakomite miejsce rozrywki zarówno dla młodszych, jak i starszych bydgoszczan.

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2023

Bydgoski Jarmark Świąteczny odbędzie się w dniach 18 listopada – 22 grudnia i będzie czynny codziennie. W tym roku przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek dla bydgoszczan i turystów – szczegóły niebawem.