Bilety na Festiwal „Pozytywka” już dostępne!

VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka zbliża się wielkimi krokami. Już 10 sierpnia rusza sprzedaż biletów oraz zapisy! 

Pośród pozycji programowych znaleźć można spektakle, koncerty i warsztaty, a w każdej z tych grup mieści się niezliczona ilość form, jakie przyjmować może sztuka performatywna. Niezależne, offowe produkcje idą tu ramię w ramię z wysokobudżetowymi widowiskami tworzonymi w ramach działalności uznanych instytucji kulturalnych. 

Bilety na wydarzenia biletowane dostępne będą od najbliższego czwartku (10.08) od godziny 10:00 na www.bilety24.pl. O tej samej porze startują zapisy na warsztaty.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres pozytywka.zapisy@gmail.com Informacje o dostępności miejsc i szczegóły dotyczące udziału wysyłamy drogą mailową w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości.

Festiwal otworzy Teatr Chorea ze swoim show The Pinky Mouse Band. Po koncercie spotkamy się na kinderbalu pełnym kosmicznych atrakcji, po drodze korzystając z dobrodziejstw, jakie daje nam hortiterapia (warsztaty z Leśną Babą). Coś dla siebie znajdą u nas najnaje (0-5) jak i starsze dzieci, a większość atrakcji jest odpowiednia dla całej rodziny. 

Ponownie wprowadzimy na bydgoskie ulice sztukę cyrkową, której na co dzień tak tu brakuje. Akrobatyka na najwyższym poziomie poruszy publikę podczas występów Arctic Ensemble (Finlandia) i Luca Pallini (Włochy), prezentując wszystko to co najlepsze, kiedy mowa o dziedzinie, jaką jest nowy cyrk.

Muzycznych wrażeń dostarczy nam pochodząca z Meksyku śpiewaczka Alejandrina Gonzalez, która oczaruje słuchaczy swoim sopranem, a także Grupa MoCarta, zamykająca festiwalowy program koncertem charytatywnym. W luźniejszym stylu zagra dla nas bydgoska kapela Zielony Bus Band, czyli grupa przyjaciół, których wspólna twórczość wyrasta z wzajemnej sympatii.

Joga dla dzieci, koncert gordonowski i polsko-ukraińskie warsztaty bajkowe to tylko przykłady innych pozycji programowych, które czekają na uczestników Festiwalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozytywkowym ‘rozkładem jazdy’ (w wersji rozszerzonej na stronie festiwalu: www.pozytywkafestiwal.pl ) i pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy serdecznie na Wielkie Święto Dzieci, jakim jest VII Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka w Bydgoszczy.