Biedronka zaprasza po prezenty dla Babci i Dziadka!

Sieć Biedronka tradycyjnie zadbała o bogatą ofertę produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezenty z okazji święta wszystkich Babć i Dziadków.

W najnowszej ofercie klienci znajdą wiele inspiracji, które okażą się miłym załącznikiem do składanych życzeń, jak kwiaty, słodycze, czy aromatyczne herbaty i kawy. Biedronka przygotowała również specjalne zestawy prezentowe, uświetniające ten dzień, które można sprawnie i szybko zamówić w aplikacji Glovo.

Z okazji ich święta we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce obowiązują atrakcyjne promocje.

Jednym z najbardziej sprawdzonych prezentów są kwiaty, których szeroki wybór można znaleźć w sklepach sieci Biedronka. Do 21 stycznia br. na klientów w sklepach czekają m.in. azalie w kolorowym rożku lub hiacynt (3 cebulki) w cenie 7,99 zł/szt., czy kalanchoe w ozdobnej doniczce w cenie 15,99 zł/szt.

W wazonie Babci i Dziadka pięknie będzie się też prezentować bukiet 11 róż (długość 40 cm) w cenie 11,99 zł/bukiet lub 15 tulipanów dostępnych już za 19,99 zł/bukiet. Ci, którzy cenią różnorodność, mogą zdecydować się na mieszany bukiet premium w cenie 31,99 zł.

Słodycze i herbata to recepta na przemiłą wizytę u Babci i Dziadka. Do 21 stycznia br. wszystkie produkty marki Bonitki są dostępne w promocji, dzięki której drugi (tańszy) z nich możemy nabyć za połowę ceny przy zakupie 2 sztuk. Promocją „1+1 gratis” zostały objęte również wszystkie herbaty Remsey. Zwolennicy kawy mogą zaś wybierać spośród całego wachlarza aromatycznych kaw Jacobs – drugi produkt nabędą w cenie niższej o 40% (oferta promocyjna na herbaty i kawy obowiązuje z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki). Promocją zostały objęte także wszystkie produkty E.Wedel. Z aplikacją Biedronki lub kartą Moja Biedronka, drugi (tańszy produkt) można kupić w cenie niższej o 75% przy zakupie 2 produktów w ramach jednej transakcji.

Z okazji święta Babć i Dziadków sieć Biedronka przygotowała również szeroką ofertę czekoladek Merci – drugie opakowanie (210/250 g) jest dostępne w cenie niższej o 58%. Przy zakupie dwóch opakowań cena za każde z nich wynosi 11,99 zł. Miłośnicy bombonierek Mon Chéri mogą nabyć je w cenie 13,99 zł/opakowanie. Sieć Biedronka proponuje również praliny Ferrero Rocher już za 8,99 zł. Świetnym pomysłem na upominek okaże się również syrop Vitalsss Plus Cardio w cenie 24,99 zł, który wesprze naszych bliskich w utrzymaniu dobrej formy.

Prezenty z dostawą pod drzwi

Wszyscy, którzy przez napięte kalendarze nie mają czasu na zakupy stacjonarne, mogą skorzystać z opcji zamówienia zestawu prezentowego dla Babci i Dziadka za pośrednictwem Sklepu Internetowego Biedronka w aplikacji Glovo lub ekspresowej dostawy produktów w ramach usługi BIEK (również w aplikacji Glovo).

Sieć Biedronka przygotowała łącznie osiem zestawów prezentowych, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od wariantu, zestawy zawierają m.in. kwiaty, czekoladki, kosmetyki, kawę czy herbatę. Ceny zestawów rozpoczynają się już od 33,98 zł (ten wariant zawiera krem uniwersalny NIVEA, praliny Ferrero Rocher oraz kawę mieloną Tchibo Exclusive). Za pośrednictwem aplikacji Glovo ich dostarczenie będzie znacznie szybsze, a w przypadku skorzystania z usługi BIEK – prezent może trafić do adresatów nawet w kilkanaście minut. Oferta obowiązuje od 19 do 22 stycznia br., w 110 miastach, gdzie Biedronka współpracuje z Glovo oraz w 6 miastach, gdzie oferuje usługę BIEK.

Więcej informacji o tym, jak zamawiać, znajduje się na stronie: www.biedronka.pl/dostawa