Biedronka | Produkty z Kolumbii

W dniach 9-14 czerwca w sklepach sieci Biedronka pojawi się ponad 20 pochodzących z Kolumbii produktów.   

Biedronka postanowiła przybliżyć Kolumbię swoim klientom i jako jedyna sieć na polskim rynku zdecydowała się na wprowadzenie tak egzotycznej akcji tematycznej.

Dzięki Biedronce można zamienić tradycyjny leżak na hamak i przekonać się, czy latynoski sposób odpoczywania można przenieść również na grunt polski. W sklepach sieci dostępne są ręcznie robione, oryginalne kolumbijskie hamaki w kilku kolorach, wytrzymujące obciążenie do 120 kg, w cenie 119 zł.

Biedronka | Produkty z Kolumbii

Kawoszy niewątpliwie ucieszy możliwość zakupu kawy, pochodzącej z kraju, który jest jednym z największych jej producentów na świecie. To właśnie tu rosną ziarna arabica, uprawiane na dużych wysokościach n.p.m. Klienci Biedronki mogą nabyć mieszanki kolumbijskich arabik, starannie wyselekcjonowanych i pochodzących z różnych regionów kraju, m.in. znanej marki Juan Valdez już w cenie 29,99 zł za opakowanie 283 g.  

W skład owocowej oferty kolumbijskiej w Biedronce weszły marakuje (2,49 zł za szt.), awokado Hass (6,99 zł za szt.), czy mini mango na wagę w cenie 9,99 zł za 100 g.

Biedronka przygotowała również bogatą ofertę kolumbijskich przekąsek. W cenie 7,99 zł za opakowanie można nabyć chipsy z platanów a za 12,99 zł – z manioku. Fani słodkości znajdą w ofercie m. in. ciasteczka kawowe (12,99 zł) lub karmelowo-kokosowe (12,99 zł) oraz kawałki owoców w czekoladzie (7,99 zł).

Oferta kolumbijska obowiązuje do 14 czerwca br. Produkty dostępne będą w sprzedaży do wyczerpania zapasów.