Biedronka na majówkę

Sprawdź oferty grillowe sieci Biedronka! Już od czwartku, 27 kwietnia, specjalne przysmaki i zestawy dostępne w sklepach. Nie przegap okazji na udane majowe grille!

Biedronka bada najpopularniejsze przysmaki na majowe grile: sprzedaż kiełbasy przed majówką wzrasta ponad dwukrotnie w porównaniu do zwykłego tygodnia, a karkówka oraz gotowe zestawy grillowe sprzedają się odpowiednio 2,5 i prawie 3 razy częściej.

Zainteresowaniem wśród Polaków cieszy się także kaszanka, której sprzedaż jest niemal trzykrotnie wyższa niż w innych okresach w roku. Co wybieramy do mięs? W tej kategorii zdecydowanie wygrywa ketchup, na który decydujemy się ponad 2 razy częściej niż na musztardę. Wzrost sprzedaży ketchupu przed majówką wynosi ponad 105%, natomiast w przypadku musztardy jest to prawie 50%.

Biedronka na majówkę

Wśród produktów w ofercie specjalnej Biedronki dostępnej od czwartku, 27 kwietnia znalazła się m. in. karkówka grillowa Czas na Grill (11,99 zł/kg z kartą Moja Biedronka przy zakupie innych produktów za 29 zł), kiełbasa śląska Kraina Wędlin w ofercie 1+1 gratis, ale także masło polskie Mlekovita (3,49 zł/szt. przy zakupie 3 szt.). Od piątku do soboty można taniej nabyć brykiet węgla drzewnego (6,99 zł/ opak. przy zakupie dwóch opakowań). W ofercie nie zabraknie też akcesoriów grillowych Czas na Grill, z których wszystkie objęte są promocją „kup 2 i zapłać mniej”.

Aby wszyscy klienci zdążyli zrobić majówkowe zakupy, sieć Biedronka przed długim weekendem wydłużyła także godziny funkcjonowania swoich sklepów. Do soboty, 29 kwietnia, ponad 3300 sklepów otwartych będzie od godziny 6:00 do godziny 23:00. W niedzielę handlową 30 kwietnia prawie 3000 sklepów czynnych będzie w wydłużonych godzinach.