Biedronka na Dzień Dziecka

Sieć Biedronka przygotowała szeroką ofertę produktów dla najmłodszych. Wśród dziesiątek propozycji każde dziecko znajdzie swoją ulubioną zabawkę, niezależnie od wieku. Dodatkowo, zakupy z okazji Dnia Dziecka można zrobić online w internetowym sklepie Biedronka Home nawet 30% taniej aż do 25 czerwca.

Dzieci odkrywają świat dzięki zabawie, a nie ma lepszej daty na dobrą zabawę niż Dzień Dziecka. Jaki jest najlepszy prezent, który można dać swojemu dziecku? Taki, który sprawi, że spędzimy z nim wspólnie czas. Taka idea przyświeca również Biedronce. Dlatego w sklepach sieci Biedronka dostępna jest szeroka oferta praktycznych prezentów, które pomogą przygotować się na nadchodzące lato. Wśród nich znajdą się min. koła i piłki plażowe od 8,99 zł/szt., w tym z bohaterami z serialu „Psi Patrol”, baseny ogrodowe od 49,99 zł za sztukę, czy też materace do pływania od 17,99 zł, również takie w kształcie ananasa czy syrenki. Biedronka w Dzień Dziecka zadbała również o ciekawe pozycje książkowe dla najmłodszych dostosowane do różnego gustu i wieku młodych czytelników, które są dostępne w sklepach sieci już od 7,99 zł.h

Biedronka na Dzień Dziecka

Promocja 1+1 na gry, zabawki, odzież i obuwie oraz 2+2 na lody

Biedronka przygotowała również specjalną promocję na produkty z kategorii gier, zabawek, a także odzieży i obuwia dziecięcego. Dzięki niej przy zakupie dwóch produktów z kartą Moja Biedronka, drugi tańszy produkt można otrzymać gratis. Oferta obowiązuje w dniu 31 maja, a produkty nią objęte są dostępne do wyczerpania zapasów. Sieć wzięła też pod uwagę nadchodzące lato i coraz cieplejsze dni – poszukujący ochłody, do 1 czerwca, przy zakupie dwóch lodów Kaktus na patyku, w różku lub kanapek lodowych otrzymają kolejne dwa gratis. Smaki i rodzaje można mieszać dowolnie.

Biedronka na Dzień Dziecka

Dzień dziecka w Biedronka Home do 25.06

Dzięki Biedronka Home wszyscy zapominalscy lub zabiegani będą mogli kupić upatrzony prezent dla swoich pociech nawet na ostatnią chwilę, w dodatku nie wychodząc z domu. Sklep internetowy Biedronka Home przygotował dla klientów atrakcyjne promocje nawet do -30%. W ofercie znaleźć można gry i puzzle, akcesoria sportowe, zabawki drewniane, pluszaki czy nawet huśtawki. Oferta online obowiązuje od 20 maja do 25 czerwca. Sklep Biedronka Home dostępny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, pod adresem home.biedronka.pl, a dostawy realizowane są na terenie całego kraju nawet w 1-3 dni robocze.

Biedronka na Dzień Dziecka