20 lat minęło… Sowa świętuje jubileusz lokalu na Mostowej 5!

Zapraszamy do centrum miasta, przy ulicy Mostowej 5, gdzie od dwudziestu lat mieszkańcy Bydgoszczy mogą delektować się pysznym obiadem, słodkim deserem i aromatyczną kawą prosto z własnej palarni.

Sowa to miejsce, które zdobyło serca lokalnej społeczności, a teraz przygotowuje się do obchodów swojego wyjątkowego jubileuszu. To doskonała okazja, aby powrócić do krainy słodkości, odkryć smaki, które podbiły nasze podniebienia przez lata, i skorzystać z promocji stworzonych specjalnie na tę okoliczność.

Świętowanie jubileuszu potrwa przez trzy dni, dokładnie od 19 do 21 maja! Wszystkich odwiedzających czekają wyjątkowe promocje na desery, które są nieodłączną częścią oferty Sowy od samego początku. Przy zakupie deseru Ferrari, Tartufo lub Malinowego Marzenia, otrzymacie dowolną małą kawę za symboliczną złotówkę. Dodatkowo, przy zakupach powyżej 100 zł, otrzymacie kupon o wartości 20 zł, który będzie można wykorzystać w lokalu do końca czerwca 2023 r.

Ale to nie wszystko! Winiarnia Sowa zaprasza na uroczystą kolację, która odbędzie się 20 maja o godzinie 19:00. Podczas tej wyjątkowej kolacji serwowane będą dania inspirowane pierwszym menu Sowy. To niepowtarzalna okazja, aby przenieść się w czasie i cieszyć się smakami, które przez dwie dekady zachwycały naszych gości. Wieczór pełen smaków i wspomnień jest już na wyciągnięcie ręki.

Cena kolacji: 160 zł za osobę

Aby wziąć udział w tej wyjątkowej kolacji, prosimy o dokonanie rezerwacji pod numerem telefonu 693 994 439. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zalecamy jak najszybsze zgłoszenie swojego udziału.