10. Urodziny kina Helios w Bydgoszczy!

W sobotę i niedzielę: 19 i 20 listopada kino Helios w Bydgoszczy świętować będzie swoje dziesiąte urodziny! Z tej okazji dla wszystkich kinomanów bilety w specjalnej cenie 21,90 zł na wszystkie seanse.

Przez ostatnie 10 lat byliście Państwo z kinem Helios w Bydgoszczy na niejednym wydarzeniu specjalnym, uczestniczyliście w wyjątkowych spotkaniach z aktorami i twórcami filmów, spędzaliście z kinem Święta i witaliśmy razem Nowy Rok.

Weekend 19 i 20 listopada będzie okazją, by podziękować Wam za ten wspólny czas i mamy nadzieję, że zarówno cena biletów, jak i atrakcje, które kino Helios w Bydgoszczy przygotowało, umilą Wam ten czas.

W weekend 19 i 20 listopada kino Helios przygotowało dla Was:

  • specjalną cenę biletów na każdy seans 21,90 zł. Kupując bilet wcześniej, zapłacisz mniej: 1 dzień przed seansem: 20,90 zł, 2 dni przed seansem: 19,90 zł, 3 i więcej dni przed seansem: 17,90 zł.
  • animacje na holu kina: wraz z Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek zaprosimy dzieci do wspólnych gier i zabaw, tańca w bańkach mydlanych, malowania buziek, i innych.
  • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, czyli Koło Fortuny. Przygotujcie się z wiedzy o naszym kinie i kinematografii. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie, by wygrać jędną z atrakcyjnych nagród (gadżet kinowy, vouchery, zaproszenia do kina, książki, gry, itp.) Do Koła Fortuny zapraszamy o pełnych godzinach Od g. 11:00 do g. 17:00). Regulamin konkursu znajduje się pod opisem akcji.
  • ścianka do pamiątkowych zdjęć.
  • szalone powitania, przybijanie „piątek” i wspólne zdjęcia z naszym „showmenem” Panem Popcornem i z super bohaterami.